Gemeentebestuur

Raad

Orgaan informatie

Logo van Raad
Aantal zetels op 31-12-2014
38

Leden

Foto van J. (Josine) Spier J. (Josine) Spier (Griffier) vanaf 01-03-2014
Foto van A. (Abid) Azannay (GLH) A. (Abid) Azannay (GLH) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van R.H. (Robbert) Berkhout (GLH) R.H. (Robbert) Berkhout (GLH) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van A.F. (Anne Feite) Bloem (SP) A.F. (Anne Feite) Bloem (SP) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van J.(Jeroen) Boer (VVD) J.(Jeroen) Boer (VVD) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van M.H. (Martien) Brander (PvdA) M.H. (Martien) Brander (PvdA) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van F.G. (Fenna) Cannegieter (D66) F.G. (Fenna) Cannegieter (D66) (Raadslid) vanaf 07-11-2014
Foto van I. (Inge) Crul (AP) I. (Inge) Crul (AP) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van drs A. (Anne-Floor) Dekker (D66) drs A. (Anne-Floor) Dekker (D66) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van mr. G.B. (Gideon) van Driel (CDA) mr. G.B. (Gideon) van Driel (CDA) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van M. (Mostapha) El Aichi (CDA) M. (Mostapha) El Aichi (CDA) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van J. (Jeroen) Fritz (PvdA) J. (Jeroen) Fritz (PvdA) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van F.H. (Frits) Garretsen (SP) F.H. (Frits) Garretsen (SP) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van M. (Misja) de Groot (D66) M. (Misja) de Groot (D66) (Raadslid) vanaf 07-11-2014
Foto van B. (Burhan) Gün MBA (GLH) B. (Burhan) Gün MBA (GLH) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van ir. W.R. (Wybren) van Haga (VVD) ir. W.R. (Wybren) van Haga (VVD) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van M.D.A. (Daphne) Huysse (GLH) M.D.A. (Daphne) Huysse (GLH) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van E. (Evert) de Iongh (D66) E. (Evert) de Iongh (D66) (Raadslid) vanaf 27-03-2014tot 27-11-2014
Foto van R.G.J. (Rob) de Jong (VVD) R.G.J. (Rob) de Jong (VVD) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van J. (Jolande) van Ketel (AP) J. (Jolande) van Ketel (AP) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van S.K. (Ziggy) Klazes (GLH) S.K. (Ziggy) Klazes (GLH) (Raadslid) vanaf 20-05-2014
Foto van F. (Femke) de Leeuw - de Kleuver (OPH) F. (Femke) de Leeuw - de Kleuver (OPH) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van B. (Bas) van Leeuwen (D66) B. (Bas) van Leeuwen (D66) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van D. (Dilia) Leitner (D66) D. (Dilia) Leitner (D66) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van D. (Diana) van Loenen (PvdA) D. (Diana) van Loenen (PvdA) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van D. (Diederik) Mohr (HvH) D. (Diederik) Mohr (HvH) (Raadslid) vanaf 07-11-2014
Foto van G. (Gertjan) Nederbragt (D66) G. (Gertjan) Nederbragt (D66) (Raadslid) vanaf 27-03-2014tot 07-11-2014
Foto van S. (Sibel) Özogul-Özen (SP) S. (Sibel) Özogul-Özen (SP) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van M. (Maaike) Pippel (D66) M. (Maaike) Pippel (D66) (Raadslid) vanaf 27-03-2014tot 07-11-2014
Foto van E. (Eva) de Raadt (CDA) E. (Eva) de Raadt (CDA) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van A.P.D. (Sander) van den Raadt (Trots Haarlem) A.P.D. (Sander) van den Raadt (Trots Haarlem) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van mr. dr. N.U. (Artie) Ramsodit (PvdA) mr. dr. N.U. (Artie) Ramsodit (PvdA) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van M.J.A.E. (Maarten) Rijssenbeek (D66) M.J.A.E. (Maarten) Rijssenbeek (D66) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van M.C.M. (Marceline) Schopman (PvdA) M.C.M. (Marceline) Schopman (PvdA) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van H.A. (Hendrikje) van der Smagt (VVD) H.A. (Hendrikje) van der Smagt (VVD) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van F.N.G. (Frans) Smit MBA (OPH) F.N.G. (Frans) Smit MBA (OPH) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van P. (Pascal) Spijkerman (D66) P. (Pascal) Spijkerman (D66) (Raadslid) vanaf 27-11-2014
Foto van drs. M.A. (Anne) Sterenberg (VVD) drs. M.A. (Anne) Sterenberg (VVD) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van J.J. (Jur) Visser (CDA) J.J. (Jur) Visser (CDA) (Raadslid) vanaf 20-05-2014
Foto van F.C. (Frank) Visser (ChristenUnie) F.C. (Frank) Visser (ChristenUnie) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van S.R. (Sidney) Visser (schaduwraadslid PvdA) S.R. (Sidney) Visser (schaduwraadslid PvdA) (Raadslid) vanaf 26-08-2014tot 30-11-2014
Foto van J. (Sjaak) Vrugt (AP) J. (Sjaak) Vrugt (AP) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van drs. L.C. (Louise) van Zetten (HvH) drs. L.C. (Louise) van Zetten (HvH) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
 

College van Burgemeester en Wethouders

Orgaan informatie

Logo van College van Burgemeester en Wethouders

Leden

Foto van J. (Jan) Scholten J. (Jan) Scholten (Secretaris)
Foto van dhr Ewout Cassee dhr Ewout Cassee (Wethouder) tot 30-10-2014
Foto van Drs. J. (Joyce) Langenacker Drs. J. (Joyce) Langenacker (Wethouder) vanaf 20-05-2014
Foto van drs. C.Y. (Cora-Yfke) Sikkema (GLH) drs. C.Y. (Cora-Yfke) Sikkema (GLH) (Wethouder) vanaf 20-05-2014
Foto van drs. M. (Merijn) Snoek (CDA) drs. M. (Merijn) Snoek (CDA) (Wethouder) vanaf 20-05-2014
Foto van J.K.N. (Jeroen) van Spijk (D66) J.K.N. (Jeroen) van Spijk (D66) (Wethouder) vanaf 18-12-2014
 

Schaduwraadsleden

Orgaan informatie

Logo van Schaduwraadsleden

Leden

Foto van Marcel Dittrich (Trots Haarlem) Marcel Dittrich (Trots Haarlem) (Schaduwraadslid) vanaf 27-11-2014
Foto van A.R. (Ron) Dreijer (CDA) A.R. (Ron) Dreijer (CDA) (Schaduwraadslid) vanaf 10-04-2014
Foto van drs. J.P.J. (Jasper) Drost (GLH) drs. J.P.J. (Jasper) Drost (GLH) (Schaduwraadslid) vanaf 10-04-2014
Foto van C. (Corine) Eckhard (SP) C. (Corine) Eckhard (SP) (Schaduwraadslid)
Foto van H.G.M. (Henoch) Elbers (SP) H.G.M. (Henoch) Elbers (SP) (Schaduwraadslid) vanaf 15-05-2014
Foto van F.J.  (Floor) Roduner (PvdA) F.J. (Floor) Roduner (PvdA) (Schaduwraadslid) vanaf 10-04-2014
Foto van F. (Fadime) Simsek (schaduwraadslid CDA) F. (Fadime) Simsek (schaduwraadslid CDA) (Schaduwraadslid) vanaf 10-04-2014
Foto van F.C. (Floor) Tempelaars (schaduwraadslid AP) F.C. (Floor) Tempelaars (schaduwraadslid AP) (Schaduwraadslid) vanaf 10-04-2014
Foto van S.R. (Sidney) Visser (schaduwraadslid PvdA) S.R. (Sidney) Visser (schaduwraadslid PvdA) (Schaduwraadslid) vanaf 30-11-2014
Foto van T.J. (Teus) Vreugdenhil (ChristenUnie) T.J. (Teus) Vreugdenhil (ChristenUnie) (Schaduwraadslid) vanaf 10-04-2014
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van J. (Josine) Spier J. (Josine) Spier (Griffier) vanaf 01-03-2014
Foto van Elise Van der Mede Elise Van der Mede (Plaatsvervangend griffier)
Foto van Marianne Blaauboer Marianne Blaauboer (Raadsadviseur)
Foto van Heske Pohlmann Heske Pohlmann (Communicatieadviseur)
Foto van Françoise Draijer-Zut Françoise Draijer-Zut (Griffiemedewerker)
Foto van Carla Van Esveld Carla Van Esveld (Griffiemedewerker)
Foto van Jessica Talaa-Hoogervorst Jessica Talaa-Hoogervorst (Griffiemedewerker)
 

ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van F.C. (Frank) Visser (ChristenUnie) F.C. (Frank) Visser (ChristenUnie) (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van F.J. (Frank) Abspoel (schaduwraadslid ChristenUnie) F.J. (Frank) Abspoel (schaduwraadslid ChristenUnie) (Schaduwraadslid) vanaf 10-04-2014
Foto van T.J. (Teus) Vreugdenhil (ChristenUnie) T.J. (Teus) Vreugdenhil (ChristenUnie) (Schaduwraadslid) vanaf 10-04-2014
 

Trots Haarlem

Fractie informatie

Logo van Trots Haarlem
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van A.P.D. (Sander) van den Raadt (Trots Haarlem) A.P.D. (Sander) van den Raadt (Trots Haarlem) (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van J.J.L.  (Jacques) Amand (Trots Haarlem) J.J.L. (Jacques) Amand (Trots Haarlem) (Schaduwraadslid) vanaf 10-04-2014
Foto van Marcel Dittrich (Trots Haarlem) Marcel Dittrich (Trots Haarlem) (Schaduwraadslid) vanaf 27-11-2014
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2014
6

Leden

Foto van J. (Jeroen) Fritz (PvdA) J. (Jeroen) Fritz (PvdA) (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van M. (Moussa) Aynan (Jouw Haarlem) M. (Moussa) Aynan (Jouw Haarlem) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van M.H. (Martien) Brander (PvdA) M.H. (Martien) Brander (PvdA) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van D. (Diana) van Loenen (PvdA) D. (Diana) van Loenen (PvdA) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van mr. dr. N.U. (Artie) Ramsodit (PvdA) mr. dr. N.U. (Artie) Ramsodit (PvdA) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van M.C.M. (Marceline) Schopman (PvdA) M.C.M. (Marceline) Schopman (PvdA) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van S.R. (Sidney) Visser (schaduwraadslid PvdA) S.R. (Sidney) Visser (schaduwraadslid PvdA) (Raadslid) vanaf 26-08-2014tot 30-11-2014
Foto van F.J.  (Floor) Roduner (PvdA) F.J. (Floor) Roduner (PvdA) (Schaduwraadslid) vanaf 10-04-2014
Foto van S.R. (Sidney) Visser (schaduwraadslid PvdA) S.R. (Sidney) Visser (schaduwraadslid PvdA) (Schaduwraadslid) vanaf 30-11-2014
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2014
5

Leden

Foto van M.D.A. (Daphne) Huysse (GLH) M.D.A. (Daphne) Huysse (GLH) (Fractievoorzitter) vanaf 20-05-2014
Foto van A. (Abid) Azannay (GLH) A. (Abid) Azannay (GLH) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van R.H. (Robbert) Berkhout (GLH) R.H. (Robbert) Berkhout (GLH) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van B. (Burhan) Gün MBA (GLH) B. (Burhan) Gün MBA (GLH) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van S.K. (Ziggy) Klazes (GLH) S.K. (Ziggy) Klazes (GLH) (Raadslid) vanaf 20-05-2014
Foto van drs. J.P.J. (Jasper) Drost (GLH) drs. J.P.J. (Jasper) Drost (GLH) (Schaduwraadslid) vanaf 10-04-2014
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2014
7

Leden

Foto van D. (Dilia) Leitner (D66) D. (Dilia) Leitner (D66) (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van M. (Maaike) Pippel (D66) M. (Maaike) Pippel (D66) (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014tot 07-11-2014
Foto van F.G. (Fenna) Cannegieter (D66) F.G. (Fenna) Cannegieter (D66) (Raadslid) vanaf 07-11-2014
Foto van drs A. (Anne-Floor) Dekker (D66) drs A. (Anne-Floor) Dekker (D66) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van M. (Misja) de Groot (D66) M. (Misja) de Groot (D66) (Raadslid) vanaf 07-11-2014
Foto van B. (Bas) van Leeuwen (D66) B. (Bas) van Leeuwen (D66) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van M.J.A.E. (Maarten) Rijssenbeek (D66) M.J.A.E. (Maarten) Rijssenbeek (D66) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van P. (Pascal) Spijkerman (D66) P. (Pascal) Spijkerman (D66) (Raadslid) vanaf 27-11-2014
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

Foto van R.G.J. (Rob) de Jong (VVD) R.G.J. (Rob) de Jong (VVD) (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van J.(Jeroen) Boer (VVD) J.(Jeroen) Boer (VVD) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van H.A. (Hendrikje) van der Smagt (VVD) H.A. (Hendrikje) van der Smagt (VVD) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2014
4

Leden

Foto van mr. G.B. (Gideon) van Driel (CDA) mr. G.B. (Gideon) van Driel (CDA) (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van M. (Mostapha) El Aichi (CDA) M. (Mostapha) El Aichi (CDA) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van E. (Eva) de Raadt (CDA) E. (Eva) de Raadt (CDA) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van J.J. (Jur) Visser (CDA) J.J. (Jur) Visser (CDA) (Raadslid) vanaf 20-05-2014
Foto van A.R. (Ron) Dreijer (CDA) A.R. (Ron) Dreijer (CDA) (Schaduwraadslid) vanaf 10-04-2014
Foto van F. (Fadime) Simsek (schaduwraadslid CDA) F. (Fadime) Simsek (schaduwraadslid CDA) (Schaduwraadslid) vanaf 10-04-2014
 

SP

Fractie informatie

Logo van SP
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

Foto van F.H. (Frits) Garretsen (SP) F.H. (Frits) Garretsen (SP) (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van A.F. (Anne Feite) Bloem (SP) A.F. (Anne Feite) Bloem (SP) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van S. (Sibel) Özogul-Özen (SP) S. (Sibel) Özogul-Özen (SP) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van H.G.M. (Henoch) Elbers (SP) H.G.M. (Henoch) Elbers (SP) (Schaduwraadslid) vanaf 15-05-2014
Foto van R. (Robin) Molenaar (SP) R. (Robin) Molenaar (SP) (Schaduwraadslid) vanaf 12-06-2014
 

Actiepartij

Fractie informatie

Logo van Actiepartij
Aantal zetels op 31-12-2014
2

Leden

Foto van J. (Sjaak) Vrugt (AP) J. (Sjaak) Vrugt (AP) (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van I. (Inge) Crul (AP) I. (Inge) Crul (AP) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van F.C. (Floor) Tempelaars (schaduwraadslid AP) F.C. (Floor) Tempelaars (schaduwraadslid AP) (Schaduwraadslid) vanaf 10-04-2014
 

OPHaarlem

Fractie informatie

Logo van OPHaarlem
Aantal zetels op 31-12-2014
2

Leden

Foto van F.N.G. (Frans) Smit MBA (OPH) F.N.G. (Frans) Smit MBA (OPH) (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van F. (Femke) de Leeuw - de Kleuver (OPH) F. (Femke) de Leeuw - de Kleuver (OPH) (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van A.M. (Annemieke) Kok (OPH) A.M. (Annemieke) Kok (OPH) (Schaduwraadslid) vanaf 30-10-2014
 

Hart voor Haarlem

Fractie informatie

Logo van Hart voor Haarlem
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van drs. L.C. (Louise) van Zetten (HvH) drs. L.C. (Louise) van Zetten (HvH) (Fractievoorzitter) vanaf 27-11-2014
 

Fractie Mohr

Fractie informatie

Logo van Fractie Mohr
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van D. (Diederik) Mohr (HvH) D. (Diederik) Mohr (HvH) (Raadslid) vanaf 07-11-2014
 

commissie Bestuur

Commissie informatie

Logo van commissie Bestuur

nvt

Leden

Foto van mr. dr. N.U. (Artie) Ramsodit (PvdA) mr. dr. N.U. (Artie) Ramsodit (PvdA) (Voorzitter) vanaf 20-05-2014
Foto van Marianne Blaauboer Marianne Blaauboer (Secretaris commissie Bestuur)
Foto van mr. G.B. (Gideon) van Driel (CDA) mr. G.B. (Gideon) van Driel (CDA) (Lid) vanaf 20-05-2014
Foto van J. (Jeroen) Fritz (PvdA) J. (Jeroen) Fritz (PvdA) (Lid) vanaf 10-04-2014
Foto van F.H. (Frits) Garretsen (SP) F.H. (Frits) Garretsen (SP) (Lid) vanaf 20-05-2014
Foto van B. (Burhan) Gün MBA (GLH) B. (Burhan) Gün MBA (GLH) (Lid) vanaf 10-04-2014
Foto van M.D.A. (Daphne) Huysse (GLH) M.D.A. (Daphne) Huysse (GLH) (Lid) vanaf 20-05-2014
Foto van R.G.J. (Rob) de Jong (VVD) R.G.J. (Rob) de Jong (VVD) (Lid) vanaf 10-04-2014
Foto van B. (Bas) van Leeuwen (D66) B. (Bas) van Leeuwen (D66) (Lid) vanaf 10-04-2014
Foto van D. (Dilia) Leitner (D66) D. (Dilia) Leitner (D66) (Lid) vanaf 07-11-2014
Foto van D. (Diana) van Loenen (PvdA) D. (Diana) van Loenen (PvdA) (Lid) vanaf 30-11-2014
Foto van M.J.A.E. (Maarten) Rijssenbeek (D66) M.J.A.E. (Maarten) Rijssenbeek (D66) (Lid) vanaf 10-04-2014
Foto van H.A. (Hendrikje) van der Smagt (VVD) H.A. (Hendrikje) van der Smagt (VVD) (Lid) vanaf 10-04-2014
Foto van F.N.G. (Frans) Smit MBA (OPH) F.N.G. (Frans) Smit MBA (OPH) (Lid) vanaf 10-04-2014
Foto van F.C. (Frank) Visser (ChristenUnie) F.C. (Frank) Visser (ChristenUnie) (Lid) vanaf 10-04-2014
Foto van J. (Sjaak) Vrugt (AP) J. (Sjaak) Vrugt (AP) (Lid) vanaf 10-04-2014
Foto van drs. L.C. (Louise) van Zetten (HvH) drs. L.C. (Louise) van Zetten (HvH) (Lid) vanaf 27-11-2014
Foto van R. (Robin) Molenaar (SP) R. (Robin) Molenaar (SP) (Plv. lid) vanaf 12-06-2014
Foto van T.J. (Teus) Vreugdenhil (ChristenUnie) T.J. (Teus) Vreugdenhil (ChristenUnie) (Plv. lid) vanaf 10-04-2014
 

commissie Beheer

Commissie informatie

Logo van commissie Beheer

nvt

Leden

Foto van R.H. (Robbert) Berkhout (GLH) R.H. (Robbert) Berkhout (GLH) (Woordvoerder) vanaf 24-04-2014
Foto van A.R. (Ron) Dreijer (CDA) A.R. (Ron) Dreijer (CDA) (Woordvoerder) vanaf 20-05-2014
Foto van Elise Van der Mede Elise Van der Mede (Secretaris commissie Beheer)
Foto van M. (Moussa) Aynan (Jouw Haarlem) M. (Moussa) Aynan (Jouw Haarlem) (Lid) vanaf 23-04-2014
Foto van J.M. (Jan) Baaijens (AP) J.M. (Jan) Baaijens (AP) (Lid) vanaf 10-04-2014
Foto van A.F. (Anne Feite) Bloem (SP) A.F. (Anne Feite) Bloem (SP) (Lid) vanaf 10-04-2014
Foto van J.(Jeroen) Boer (VVD) J.(Jeroen) Boer (VVD) (Lid) vanaf 10-04-2014
Foto van M. (Misja) de Groot (D66) M. (Misja) de Groot (D66) (Lid) vanaf 07-11-2014
Foto van S.K. (Ziggy) Klazes (GLH) S.K. (Ziggy) Klazes (GLH) (Lid) vanaf 20-05-2014
Foto van B. (Bas) van Leeuwen (D66) B. (Bas) van Leeuwen (D66) (Lid) vanaf 07-11-2014
Foto van F.C. (Frank) Visser (ChristenUnie) F.C. (Frank) Visser (ChristenUnie) (Lid) vanaf 10-04-2014
Foto van drs. L.C. (Louise) van Zetten (HvH) drs. L.C. (Louise) van Zetten (HvH) (Lid) vanaf 27-11-2014
Foto van J.J.L.  (Jacques) Amand (Trots Haarlem) J.J.L. (Jacques) Amand (Trots Haarlem) (Plv. lid) vanaf 10-04-2014
Foto van H.G.M. (Henoch) Elbers (SP) H.G.M. (Henoch) Elbers (SP) (Plv. lid) vanaf 15-05-2014
Foto van F.J.  (Floor) Roduner (PvdA) F.J. (Floor) Roduner (PvdA) (Plv. lid) vanaf 10-04-2014
 

commissie Ontwikkeling

Commissie informatie

Logo van commissie Ontwikkeling

nvt

Leden

Foto van J.W. (Jan) Klaver (CDA) J.W. (Jan) Klaver (CDA) (Woordvoerder)
Foto van drs. L.C. (Louise) van Zetten (HvH) drs. L.C. (Louise) van Zetten (HvH) (Woordvoerder) vanaf 27-11-2014
Foto van M.D.A. (Daphne) Huysse (GLH) M.D.A. (Daphne) Huysse (GLH) (Voorzitter) vanaf 20-05-2014
Foto van R.H. (Robbert) Berkhout (GLH) R.H. (Robbert) Berkhout (GLH) (Lid) vanaf 10-04-2014
Foto van A.F. (Anne Feite) Bloem (SP) A.F. (Anne Feite) Bloem (SP) (Lid) vanaf 10-04-2014
Foto van F.G. (Fenna) Cannegieter (D66) F.G. (Fenna) Cannegieter (D66) (Lid) vanaf 07-11-2014
Foto van F.H. (Frits) Garretsen (SP) F.H. (Frits) Garretsen (SP) (Lid) vanaf 10-04-2014
Foto van ir. W.R. (Wybren) van Haga (VVD) ir. W.R. (Wybren) van Haga (VVD) (Lid) vanaf 10-04-2014
Foto van D. (Diederik) Mohr (HvH) D. (Diederik) Mohr (HvH) (Lid) vanaf 07-11-2014
Foto van M.C.M. (Marceline) Schopman (PvdA) M.C.M. (Marceline) Schopman (PvdA) (Lid) vanaf 10-04-2014
Foto van H.A. (Hendrikje) van der Smagt (VVD) H.A. (Hendrikje) van der Smagt (VVD) (Lid) vanaf 10-04-2014
Foto van drs. J.P.J. (Jasper) Drost (GLH) drs. J.P.J. (Jasper) Drost (GLH) (Plv. lid) vanaf 10-04-2014
Foto van B. (Burhan) Gün MBA (GLH) B. (Burhan) Gün MBA (GLH) (Plv. lid) vanaf 20-05-2014
Foto van A.M. (Annemieke) Kok (OPH) A.M. (Annemieke) Kok (OPH) (Plv. lid) vanaf 30-10-2014
 

commissie Samenleving

Commissie informatie

Logo van commissie Samenleving

nvt

Leden

Foto van drs. L.C. (Louise) van Zetten (HvH) drs. L.C. (Louise) van Zetten (HvH) (Woordvoerder) vanaf 27-11-2014
Foto van B. (Bas) van Leeuwen (D66) B. (Bas) van Leeuwen (D66) (Voorzitter) vanaf 27-11-2014
Foto van A. (Abid) Azannay (GLH) A. (Abid) Azannay (GLH) (Lid) vanaf 10-04-2014
Foto van M.H. (Martien) Brander (PvdA) M.H. (Martien) Brander (PvdA) (Lid) vanaf 10-04-2014
Foto van drs A. (Anne-Floor) Dekker (D66) drs A. (Anne-Floor) Dekker (D66) (Lid) vanaf 10-04-2014
Foto van J. (Jolande) van Ketel (AP) J. (Jolande) van Ketel (AP) (Lid) vanaf 10-04-2014
Foto van S.K. (Ziggy) Klazes (GLH) S.K. (Ziggy) Klazes (GLH) (Lid) vanaf 20-05-2014
Foto van S. (Sibel) Özogul-Özen (SP) S. (Sibel) Özogul-Özen (SP) (Lid) vanaf 20-05-2014
Foto van P. (Pascal) Spijkerman (D66) P. (Pascal) Spijkerman (D66) (Lid) vanaf 18-12-2014
Foto van drs. M.A. (Anne) Sterenberg (VVD) drs. M.A. (Anne) Sterenberg (VVD) (Lid) vanaf 10-04-2014
Foto van F.C. (Frank) Visser (ChristenUnie) F.C. (Frank) Visser (ChristenUnie) (Lid) vanaf 10-04-2014
Foto van J. (Sjaak) Vrugt (AP) J. (Sjaak) Vrugt (AP) (Lid) vanaf 10-04-2014
Foto van F. (Fadime) Simsek (schaduwraadslid CDA) F. (Fadime) Simsek (schaduwraadslid CDA) (Plv. lid) vanaf 10-04-2014
 

Auditcommissie

Commissie informatie

Logo van Auditcommissie

nvt

Leden

Foto van Daphne Taets van Amerongen-Ingram Daphne Taets van Amerongen-Ingram (Secretaris commissie Ontwikkeling)
Foto van mr. G.B. (Gideon) van Driel (CDA) mr. G.B. (Gideon) van Driel (CDA) (Lid) vanaf 15-05-2014
Foto van B. (Burhan) Gün MBA (GLH) B. (Burhan) Gün MBA (GLH) (Lid) vanaf 15-05-2014
 

Raadspresidium

Commissie informatie

Logo van Raadspresidium

nvt

Leden

Foto van drs. J. (Jos) Wienen drs. J. (Jos) Wienen (Voorzitter)
Foto van J. (Josine) Spier J. (Josine) Spier (Griffier) vanaf 01-03-2014
Foto van F.H. (Frits) Garretsen (SP) F.H. (Frits) Garretsen (SP) (Lid) vanaf 10-04-2014
Foto van M.D.A. (Daphne) Huysse (GLH) M.D.A. (Daphne) Huysse (GLH) (Lid) vanaf 20-05-2014
Foto van B. (Bas) van Leeuwen (D66) B. (Bas) van Leeuwen (D66) (Lid) vanaf 27-11-2014
Foto van mr. dr. N.U. (Artie) Ramsodit (PvdA) mr. dr. N.U. (Artie) Ramsodit (PvdA) (Lid) vanaf 15-05-2014
Foto van J.J. (Jur) Visser (CDA) J.J. (Jur) Visser (CDA) (Lid) vanaf 20-05-2014