Gemeentebestuur

Raad

Orgaan informatie

Logo van Raad
Aantal zetels op 31-12-2019
39

Leden

Foto van drs. J. (Jos) Wienen drs. J. (Jos) Wienen (Voorzitter)
Foto van J. (Josine) Spier J. (Josine) Spier (Griffier)
Foto van R.H. (Robbert) Berkhout (GLH) R.H. (Robbert) Berkhout (GLH) (Raadslid) tot 31-01-2019
Foto van dr Peter van der Mark (GLH) dr Peter van der Mark (GLH) (Raadslid) vanaf 28-02-2019tot 21-11-2019
Foto van M.J.A.E. (Maarten) Rijssenbeek (D66) M.J.A.E. (Maarten) Rijssenbeek (D66) (Raadslid) tot 19-12-2019
Foto van W.J. (Wouter) Rutten (VVD) W.J. (Wouter) Rutten (VVD) (Raadslid) vanaf 21-11-2019
Foto van M.C.M. (Marceline) Schopman (PvdA) M.C.M. (Marceline) Schopman (PvdA) (Raadslid) tot 29-05-2019
Foto van I.D. (Bas) Sepers (PvdA) I.D. (Bas) Sepers (PvdA) (Raadslid) vanaf 29-05-2019
Foto van I.J. (Ikiena) van der Sluis (GLH) I.J. (Ikiena) van der Sluis (GLH) (Raadslid) vanaf 21-11-2019
Foto van drs. M.A. (Anne) Sterenberg (VVD) drs. M.A. (Anne) Sterenberg (VVD) (Raadslid) tot 21-11-2019
Foto van M.A.M. (Marion) Steyger (GLH) M.A.M. (Marion) Steyger (GLH) (Raadslid) tot 19-09-2019
Foto van Th. (Thessa) van der Windt Th. (Thessa) van der Windt (Raadslid) vanaf 19-12-2019
Foto van N. (Najim) Zohri (GLH) N. (Najim) Zohri (GLH) (Raadslid) vanaf 19-09-2019
 

Schaduwraadsleden/Commissieleden

Orgaan informatie

Logo van Schaduwraadsleden/Commissieleden

Leden

Foto van M. (Matin) Abbasi (PvdA) M. (Matin) Abbasi (PvdA) (Schaduwraadslid)
Foto van E. (Eloy) Aerssens (VVD) E. (Eloy) Aerssens (VVD) (Schaduwraadslid)
Foto van M.A.E. (Anna) van den Berg (SP) M.A.E. (Anna) van den Berg (SP) (Schaduwraadslid) tot 19-12-2019
Foto van A.G. (Annemieke) Berg-Overbeek (CU) A.G. (Annemieke) Berg-Overbeek (CU) (Schaduwraadslid) tot 08-02-2019
Foto van A.H.J. (Alexander) Bruch (VVD) A.H.J. (Alexander) Bruch (VVD) (Schaduwraadslid)
Foto van C. (Corine) Eckhard (SP) C. (Corine) Eckhard (SP) (Schaduwraadslid)
Foto van H.M. (Martin) Faber (Jouw Haarlem) H.M. (Martin) Faber (Jouw Haarlem) (Schaduwraadslid) tot 31-05-2019
Foto van S. (Sanne) van Galen (Trots Haarlem) S. (Sanne) van Galen (Trots Haarlem) (Schaduwraadslid) tot 19-12-2019
Foto van D.G. (Dion) Heinis (PvdA) D.G. (Dion) Heinis (PvdA) (Schaduwraadslid) vanaf 19-09-2019
Foto van C.M. (Chris) IJsbrandy (HvH) C.M. (Chris) IJsbrandy (HvH) (Schaduwraadslid)
Foto van J.W. (Jan) Klaver (CDA) J.W. (Jan) Klaver (CDA) (Schaduwraadslid)
Foto van J.T.M. (Joris) Krouwels (D66) J.T.M. (Joris) Krouwels (D66) (Schaduwraadslid)
Foto van DA. (Danny) van Leeuwen (AP) DA. (Danny) van Leeuwen (AP) (Schaduwraadslid)
Foto van S.A. (Stefan) Linder (CU) S.A. (Stefan) Linder (CU) (Schaduwraadslid)
Foto van M.E. (Maurits) de Lint (CDA) M.E. (Maurits) de Lint (CDA) (Schaduwraadslid)
Foto van E.A.M. (Els) van der Meer (CU) E.A.M. (Els) van der Meer (CU) (Schaduwraadslid) vanaf 28-02-2019
Foto van D. (Diederik) Mohr (HvH) D. (Diederik) Mohr (HvH) (Schaduwraadslid)
Foto van H.J.M. (Hilde) Moison (SP) H.J.M. (Hilde) Moison (SP) (Schaduwraadslid) vanaf 19-12-2019
Foto van Dhr. M.F.E. (Michiel) van Reenen (JH) Dhr. M.F.E. (Michiel) van Reenen (JH) (Schaduwraadslid) vanaf 19-12-2019
Foto van R. (Roel) Schepers (Jouw Haarlem) R. (Roel) Schepers (Jouw Haarlem) (Schaduwraadslid) tot 23-08-2019
Foto van I.D. (Bas) Sepers (PvdA) I.D. (Bas) Sepers (PvdA) (Schaduwraadslid) tot 29-05-2019
Foto van J.W.N. (Johan) Slik (CU) J.W.N. (Johan) Slik (CU) (Schaduwraadslid)
Foto van Kwee T.H. (Tjoe Houw) (AP) Kwee T.H. (Tjoe Houw) (AP) (Schaduwraadslid)
Foto van R.P.J. (Remko) Trompetter (AP) R.P.J. (Remko) Trompetter (AP) (Schaduwraadslid)
Foto van S.T.A. (Vera) Verhagen (Trots Hlm) S.T.A. (Vera) Verhagen (Trots Hlm) (Schaduwraadslid) vanaf 19-12-2019
Foto van M. (Marjan) Zoon (HvH) M. (Marjan) Zoon (HvH) (Schaduwraadslid)
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van J. (Josine) Spier J. (Josine) Spier (Griffier)
Foto van Elise Van der Mede Elise Van der Mede (Plaatsvervangend griffier)
Foto van Kelsey Bouwmeester Kelsey Bouwmeester (Secretaris commissie Samenleving) vanaf 21-03-2019tot 11-10-2019
Foto van Marianne Blaauboer Marianne Blaauboer (Raadsadviseur)
Foto van Louise Marijnissen Louise Marijnissen (Raadsadviseur) vanaf 02-09-2019
Foto van Heske Pohlmann Heske Pohlmann (Communicatieadviseur)
Foto van Inge Mulders Inge Mulders (secretaris rekenkamercommissie)
Foto van Françoise Draijer-Zut Françoise Draijer-Zut (Griffiemedewerker)
Foto van Carla Van Esveld Carla Van Esveld (Griffiemedewerker)
Foto van Yrsa Magnúsdóttir Yrsa Magnúsdóttir (Griffiemedewerker) vanaf 15-05-2019
Foto van Jessica Talaa-Hoogervorst Jessica Talaa-Hoogervorst (Griffiemedewerker)
 

Bestuur en Communicatie

Orgaan informatie

Logo van Bestuur en Communicatie

Leden

Foto van Wessel Breunesse Wessel Breunesse (Schaduwraadslid) tot 30-11-2019
 

ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie
Aantal zetels op 31-12-2019
1

Leden

Foto van F.C. (Frank) Visser (CU) F.C. (Frank) Visser (CU) (Fractievoorzitter)
Foto van A.G. (Annemieke) Berg-Overbeek (CU) A.G. (Annemieke) Berg-Overbeek (CU) (Schaduwraadslid) tot 08-02-2019
Foto van S.A. (Stefan) Linder (CU) S.A. (Stefan) Linder (CU) (Schaduwraadslid)
Foto van E.A.M. (Els) van der Meer (CU) E.A.M. (Els) van der Meer (CU) (Schaduwraadslid) vanaf 28-02-2019
Foto van J.W.N. (Johan) Slik (CU) J.W.N. (Johan) Slik (CU) (Schaduwraadslid)
 

Trots Haarlem

Fractie informatie

Logo van Trots Haarlem
Aantal zetels op 31-12-2019
2

Leden

 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2019
6

Leden

Foto van C.M. (Ienke) Verhoeff (PvdA) C.M. (Ienke) Verhoeff (PvdA) (Fractievoorzitter)
Foto van M.C.M. (Marceline) Schopman (PvdA) M.C.M. (Marceline) Schopman (PvdA) (Raadslid) tot 29-05-2019
Foto van I.D. (Bas) Sepers (PvdA) I.D. (Bas) Sepers (PvdA) (Raadslid) vanaf 29-05-2019
Foto van M. (Matin) Abbasi (PvdA) M. (Matin) Abbasi (PvdA) (Schaduwraadslid)
Foto van D.G. (Dion) Heinis (PvdA) D.G. (Dion) Heinis (PvdA) (Schaduwraadslid) vanaf 19-09-2019
Foto van I.D. (Bas) Sepers (PvdA) I.D. (Bas) Sepers (PvdA) (Schaduwraadslid) tot 29-05-2019
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2019
9

Leden

Foto van drs. J.P.J. (Jasper) Drost (GLH) drs. J.P.J. (Jasper) Drost (GLH) (Fractievoorzitter) vanaf 31-01-2019
Foto van dr Peter van der Mark (GLH) dr Peter van der Mark (GLH) (Raadslid) vanaf 28-02-2019tot 21-11-2019
Foto van I.J. (Ikiena) van der Sluis (GLH) I.J. (Ikiena) van der Sluis (GLH) (Raadslid) vanaf 21-11-2019
Foto van M.A.M. (Marion) Steyger (GLH) M.A.M. (Marion) Steyger (GLH) (Raadslid) tot 19-09-2019
Foto van N. (Najim) Zohri (GLH) N. (Najim) Zohri (GLH) (Raadslid) vanaf 19-09-2019
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2019
5

Leden

Foto van D. (Dilia) Leitner (D66) D. (Dilia) Leitner (D66) (Fractievoorzitter)
Foto van M.J.A.E. (Maarten) Rijssenbeek (D66) M.J.A.E. (Maarten) Rijssenbeek (D66) (Raadslid) tot 19-12-2019
Foto van Th. (Thessa) van der Windt Th. (Thessa) van der Windt (Raadslid) vanaf 19-12-2019
Foto van J.T.M. (Joris) Krouwels (D66) J.T.M. (Joris) Krouwels (D66) (Schaduwraadslid)
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2019
4

Leden

Foto van W.J. (Wouter) Rutten (VVD) W.J. (Wouter) Rutten (VVD) (Fractievoorzitter) vanaf 21-11-2019
Foto van drs. M.A. (Anne) Sterenberg (VVD) drs. M.A. (Anne) Sterenberg (VVD) (Fractievoorzitter) tot 21-11-2019
Foto van E. (Eloy) Aerssens (VVD) E. (Eloy) Aerssens (VVD) (Schaduwraadslid)
Foto van A.H.J. (Alexander) Bruch (VVD) A.H.J. (Alexander) Bruch (VVD) (Schaduwraadslid)
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2019
4

Leden

 

SP

Fractie informatie

Logo van SP
Aantal zetels op 31-12-2019
2

Leden

Foto van F.H. (Frits) Garretsen (SP) F.H. (Frits) Garretsen (SP) (Fractievoorzitter)
Foto van M.A.E. (Anna) van den Berg (SP) M.A.E. (Anna) van den Berg (SP) (Schaduwraadslid) tot 19-12-2019
Foto van C. (Corine) Eckhard (SP) C. (Corine) Eckhard (SP) (Schaduwraadslid)
Foto van H.J.M. (Hilde) Moison (SP) H.J.M. (Hilde) Moison (SP) (Schaduwraadslid) vanaf 19-12-2019
 

Actiepartij

Fractie informatie

Logo van Actiepartij
Aantal zetels op 31-12-2019
1

Leden

Foto van G. (Gertjan) Hulster (AP) G. (Gertjan) Hulster (AP) (Fractievoorzitter)
Foto van DA. (Danny) van Leeuwen (AP) DA. (Danny) van Leeuwen (AP) (Schaduwraadslid)
Foto van Kwee T.H. (Tjoe Houw) (AP) Kwee T.H. (Tjoe Houw) (AP) (Schaduwraadslid)
Foto van R.P.J. (Remko) Trompetter (AP) R.P.J. (Remko) Trompetter (AP) (Schaduwraadslid)
 

OPHaarlem

Fractie informatie

Logo van OPHaarlem
Aantal zetels op 31-12-2019
2

Leden

 

Hart voor Haarlem

Fractie informatie

Logo van Hart voor Haarlem
Aantal zetels op 31-12-2019
1

Leden

Foto van C.M. (Chris) IJsbrandy (HvH) C.M. (Chris) IJsbrandy (HvH) (Schaduwraadslid)
Foto van D. (Diederik) Mohr (HvH) D. (Diederik) Mohr (HvH) (Schaduwraadslid)
Foto van M. (Marjan) Zoon (HvH) M. (Marjan) Zoon (HvH) (Schaduwraadslid)
 

Jouw Haarlem

Fractie informatie

Logo van Jouw Haarlem
Aantal zetels op 31-12-2019
1

Leden

Foto van M. (Moussa) Aynan (Jouw Haarlem) M. (Moussa) Aynan (Jouw Haarlem) (Fractievoorzitter)
Foto van H.M. (Martin) Faber (Jouw Haarlem) H.M. (Martin) Faber (Jouw Haarlem) (Schaduwraadslid) tot 31-05-2019
Foto van Dhr. M.F.E. (Michiel) van Reenen (JH) Dhr. M.F.E. (Michiel) van Reenen (JH) (Schaduwraadslid) vanaf 19-12-2019
Foto van R. (Roel) Schepers (Jouw Haarlem) R. (Roel) Schepers (Jouw Haarlem) (Schaduwraadslid) tot 23-08-2019
 

Liberaal Haarlem

Fractie informatie

Logo van Liberaal Haarlem
Aantal zetels op 31-12-2019
1

Leden

 

commissie Bestuur

Commissie informatie

Logo van commissie Bestuur

Leden

Foto van R.H. (Robbert) Berkhout (GLH) R.H. (Robbert) Berkhout (GLH) (Woordvoerder) tot 01-02-2019
Foto van drs. J.P.J. (Jasper) Drost (GLH) drs. J.P.J. (Jasper) Drost (GLH) (Woordvoerder) vanaf 01-02-2019
Foto van C. (Corine) Eckhard (SP) C. (Corine) Eckhard (SP) (Woordvoerder)
Foto van D.G. (Dion) Heinis (PvdA) D.G. (Dion) Heinis (PvdA) (Woordvoerder) vanaf 19-09-2019
Foto van D. (Dilia) Leitner (D66) D. (Dilia) Leitner (D66) (Woordvoerder)
Foto van S.A. (Stefan) Linder (CU) S.A. (Stefan) Linder (CU) (Woordvoerder)
Foto van E. (Eva) de Raadt (CDA) E. (Eva) de Raadt (CDA) (Woordvoerder)
Foto van Dhr. M.F.E. (Michiel) van Reenen (JH) Dhr. M.F.E. (Michiel) van Reenen (JH) (Woordvoerder) vanaf 19-12-2019
Foto van M.J.A.E. (Maarten) Rijssenbeek (D66) M.J.A.E. (Maarten) Rijssenbeek (D66) (Woordvoerder) tot 20-12-2019
Foto van W.J. (Wouter) Rutten (VVD) W.J. (Wouter) Rutten (VVD) (Woordvoerder) vanaf 21-11-2019
Foto van I.D. (Bas) Sepers (PvdA) I.D. (Bas) Sepers (PvdA) (Woordvoerder)
Foto van drs. M.A. (Anne) Sterenberg (VVD) drs. M.A. (Anne) Sterenberg (VVD) (Woordvoerder) tot 21-11-2019
Foto van Daphne Taets van Amerongen-Ingram Daphne Taets van Amerongen-Ingram (Secretaris commissie Bestuur)
 

commissie Beheer

Commissie informatie

Logo van commissie Beheer

Leden

Foto van E. (Eloy) Aerssens (VVD) E. (Eloy) Aerssens (VVD) (Woordvoerder)
Foto van A.R. (Ron) Dreijer (CDA) A.R. (Ron) Dreijer (CDA) (Woordvoerder)
Foto van C. (Corine) Eckhard (SP) C. (Corine) Eckhard (SP) (Woordvoerder)
Foto van H.M. (Martin) Faber (Jouw Haarlem) H.M. (Martin) Faber (Jouw Haarlem) (Woordvoerder) tot 31-05-2019
Foto van S. (Sanne) van Galen (Trots Haarlem) S. (Sanne) van Galen (Trots Haarlem) (Woordvoerder) tot 19-12-2019
Foto van M. (Misja) de Groot (D66) M. (Misja) de Groot (D66) (Woordvoerder)
Foto van G. (Gertjan) Hulster (AP) G. (Gertjan) Hulster (AP) (Woordvoerder)
Foto van dr Peter van der Mark (GLH) dr Peter van der Mark (GLH) (Woordvoerder) vanaf 28-02-2019tot 21-11-2019
Foto van D. (Diederik) Mohr (HvH) D. (Diederik) Mohr (HvH) (Woordvoerder)
Foto van H.J.M. (Hilde) Moison (SP) H.J.M. (Hilde) Moison (SP) (Woordvoerder) vanaf 19-12-2019
Foto van R. (Roel) Schepers (Jouw Haarlem) R. (Roel) Schepers (Jouw Haarlem) (Woordvoerder) tot 23-08-2019
Foto van M.C.M. (Marceline) Schopman (PvdA) M.C.M. (Marceline) Schopman (PvdA) (Woordvoerder) tot 29-05-2019
Foto van I.J. (Ikiena) van der Sluis (GLH) I.J. (Ikiena) van der Sluis (GLH) (Woordvoerder) vanaf 21-11-2019
Foto van F.C. (Frank) Visser (CU) F.C. (Frank) Visser (CU) (Woordvoerder)
Foto van J.(Jeroen) Boer (VVD) J.(Jeroen) Boer (VVD) (Voorzitter)
Foto van Elise Van der Mede Elise Van der Mede (Secretaris commissie Beheer)
Foto van M. (Matin) Abbasi (PvdA) M. (Matin) Abbasi (PvdA) (Schaduwraadslid)
 

commissie Ontwikkeling

Commissie informatie

Logo van commissie Ontwikkeling

Leden

Foto van R.H. (Robbert) Berkhout (GLH) R.H. (Robbert) Berkhout (GLH) (Woordvoerder) tot 01-02-2019
Foto van J.(Jeroen) Boer (VVD) J.(Jeroen) Boer (VVD) (Woordvoerder) tot 07-01-2019
Foto van C. (Corine) Eckhard (SP) C. (Corine) Eckhard (SP) (Woordvoerder)
Foto van H.M. (Martin) Faber (Jouw Haarlem) H.M. (Martin) Faber (Jouw Haarlem) (Woordvoerder) tot 31-05-2019
Foto van M. (Misja) de Groot (D66) M. (Misja) de Groot (D66) (Woordvoerder)
Foto van J.W. (Jan) Klaver (CDA) J.W. (Jan) Klaver (CDA) (Woordvoerder)
Foto van M.E. (Melissa) Oosterbroek MSc (GLH) M.E. (Melissa) Oosterbroek MSc (GLH) (Woordvoerder) vanaf 01-02-2019
Foto van M.C.M. (Marceline) Schopman (PvdA) M.C.M. (Marceline) Schopman (PvdA) (Woordvoerder) tot 29-05-2019
Foto van J.W.N. (Johan) Slik (CU) J.W.N. (Johan) Slik (CU) (Woordvoerder)
Foto van C.M. (Ienke) Verhoeff (PvdA) C.M. (Ienke) Verhoeff (PvdA) (Woordvoerder) vanaf 29-05-2019
Foto van Marianne Blaauboer Marianne Blaauboer (Secretaris commissie Ontwikkeling)
 

commissie Samenleving

Commissie informatie

Logo van commissie Samenleving

Leden

Foto van M.A.E. (Anna) van den Berg (SP) M.A.E. (Anna) van den Berg (SP) (Woordvoerder) tot 19-12-2019
Foto van A.G. (Annemieke) Berg-Overbeek (CU) A.G. (Annemieke) Berg-Overbeek (CU) (Woordvoerder) tot 08-02-2019
Foto van D.G. (Dion) Heinis (PvdA) D.G. (Dion) Heinis (PvdA) (Woordvoerder) vanaf 19-09-2019
Foto van S.K. (Ziggy) Klazes (GLH) S.K. (Ziggy) Klazes (GLH) (Woordvoerder)
Foto van J.N. (John) Oomkes (PvdA) J.N. (John) Oomkes (PvdA) (Woordvoerder)
Foto van drs. M.A. (Anne) Sterenberg (VVD) drs. M.A. (Anne) Sterenberg (VVD) (Woordvoerder) tot 21-11-2019
Foto van M.A.M. (Marion) Steyger (GLH) M.A.M. (Marion) Steyger (GLH) (Woordvoerder) tot 19-09-2019
Foto van S.T.A. (Vera) Verhagen (Trots Hlm) S.T.A. (Vera) Verhagen (Trots Hlm) (Woordvoerder) vanaf 19-12-2019
Foto van N. (Najim) Zohri (GLH) N. (Najim) Zohri (GLH) (Woordvoerder) vanaf 19-09-2019
Foto van M. (Marjan) Zoon (HvH) M. (Marjan) Zoon (HvH) (Woordvoerder)
Foto van Kelsey Bouwmeester Kelsey Bouwmeester (Secretaris commissie Samenleving) vanaf 21-03-2019tot 11-10-2019
Foto van Louise Marijnissen Louise Marijnissen (Secretaris commissie Samenleving) vanaf 02-09-2019
 

Rekenkamercommissie

Commissie informatie

Logo van Rekenkamercommissie

Leden

 

Auditcommissie

Commissie informatie

Logo van Auditcommissie

Leden