A.R. (Ron) Dreijer (CDA)

Naam: A.R. (Ron) Dreijer (CDA)

Woordvoerder, commissie Beheer
Fractievoorzitter, CDA
Lid, Auditcommissie
Raadslid, Raad
commissie Beheer Woordvoerder Actief sinds 30 mrt. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

vrijwilliger landschap NH

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Woordvoerder, commissie Beheer
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Fractievoorzitter, CDA
  • Actief sinds 02 jun. 2022 Lid, Auditcommissie
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Raadslid, Raad

2022

  • 01 nov. 2020 - 30 mrt. 2022 Fractievoorzitter, CDA
  • 17 mei 2018 - 30 mrt. 2022 Voorzitter, commissie Samenleving
  • 17 mei 2018 - 30 mrt. 2022 Lid, Raadspresidium
  • 12 apr. 2018 - 30 mrt. 2022 Woordvoerder, commissie Beheer
  • 29 mrt. 2018 - 30 mrt. 2022 Raadslid, Raad

2020

  • 29 mrt. 2018 - 01 nov. 2020 Raadslid, CDA

2018

  • 20 mei 2014 - 28 mrt. 2018 Woordvoerder, commissie Beheer
  • 10 apr. 2014 - 28 mrt. 2018 Schaduwraadslid, Commissieleden
  • 10 apr. 2014 - 28 mrt. 2018 Schaduwraadslid, CDA
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens