B. (Bas) van Leeuwen (D66)

Wethouder Actief sinds 30 jun. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Geboren: 1982
Geïnstalleerd als wethouder op 30 juni 2022
Postadres: Gemeente Haarlem, Postbus 511, 2003 PB Haarlem
Telefoonnummer: 023- 511 4166

E-mail via het secretariaat: secretariaat.vanleeuwen@haarlem.nl

Portefeuille

Onderwijs

  • Lokaal onderwijsbeleidOnderwijsachterstandenbeleid (incl. voorschoolse educatie, schakelklassen)Onderwijsmonitoring
  • Beleid rond Brede School/School in de wijk
  • Beleid kinderopvang en peuterspeelzalen
  • Voorkomen voortijdig schoolverlaten / leerplichtVolwasseneducatie
  • Aansluiting Onderwijs - Arbeidsmarkt
  • Onderwijshuisvesting
  • Regeling leerlingen- en zwemvervoer


Jeugd

  • Integraal jeugdbeleid
  • Centra voor Jeugd en Gezin
  • Speeltuinwerk
  • Jeugdzorg en aanpak kindermishandeling
  • Sociaal-cultureel werk w.o. jongerenwerk
  • Scouting


Mobiliteit en parkeerbeleid

  • Parkeren
  • Parkeergarages
  • Fietsparkeren
  • Openbaar vervoer
  • Verkeersveiligheid
  • Fiets
  • Regionaal en landelijk beleid verkeer en vervoer


Versterken lokale democratie & participatie, samen met wethouder Berkhout

  • Ontwikkeling wijkraden
  • Overheidsparticipatie
  • Beleid participatie & Inspraak
  • Faciliteren bewonersinitiatieven


Project invoeren gereguleerd parkeren

Wethouder van Leeuwen heeft stadsdeel Oost als aandachtsgebied

Aan portefeuille gerelateerde overlegverbanden

Onderwijs

  • Voorzitter Platform arbeidsmarkt en onderwijs Zuid-Kennemerland
  • Lid bestuurlijk overleg arbeidsmarkt en onderwijs Haarlem, Velsen, Haarlemmermeer
  • Voorzitter stuurgroep voorkoming voortijdig schoolverlaten Zuid- en Midden-Kennemerland
  • Voorzitter bestuurlijk overleg Primair Onderwijs en Voortgezet Onderwijs (BOPO/BOVO)
  • Bestuurlijk aanspreekpunt Regionaal (voor Zuid-Kennemerland) en Bestuurlijk Overleg Primair Onderwijs en Voortgezet Onderwijs
  • Voorzitter van het bestuur van de GR van het regionaal Bureau Leerplicht/RMC
  • Voorzitter van de Raad van Commissarissen van "Perspectief", Leerwerkbedrijven Kennemerland BV
  • Lid Raad van Advies van het Stagebureau Connectie, hét platform voor stages in Haarlem en omstreken

Jeugd

  • Lid Portefeuillehoudersoverleg Sociaal Domein Zuid-Kennemerland
  • Voorzitter bestuurlijk overleg jeugdbeleid (BOJ)
  • Lid provinciaal bestuurlijk overleg jeugd

Mobiliteit

  • voorzitter Regionale Stuurgroep bereikbaarheid
  • lid Portefeuillehoudersoverleg Verkeer en Vervoer Zuid-Kennemerland
  • lid Provinciaal Verkeer en Vervoersberaad Zuid-Kennemerland Ijmond
  • voorzitter Bestuurlijk overleg NS en ProRail
  • MRA Platform Mobiliteit

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 30 jun. 2022 Wethouder, College van Burgemeester en Wethouders

2022

  • 30 mrt. 2022 - 11 jul. 2022 Raadslid, Raad
  • 30 mrt. 2022 - 11 jul. 2022 Raadslid, D66
  • 30 mrt. 2022 - 30 jun. 2022 Woordvoerder, commissie Samenleving
  • 12 apr. 2018 - 30 mrt. 2022 Woordvoerder, commissie Beheer
  • 12 apr. 2018 - 30 mrt. 2022 Woordvoerder, commissie Ontwikkeling
  • 29 mrt. 2018 - 30 mrt. 2022 Raadslid, Raad
  • 29 mrt. 2018 - 30 mrt. 2022 Raadslid, D66

2018

  • 27 nov. 2014 - 28 mrt. 2018 Voorzitter, commissie Samenleving
  • 27 nov. 2014 - 28 mrt. 2018 Lid, Presidium
  • 07 nov. 2014 - 28 mrt. 2018 Lid, commissie Beheer
  • 10 apr. 2014 - 28 mrt. 2018 Lid, commissie Bestuur
  • 27 mrt. 2014 - 28 mrt. 2018 Raadslid, Raad
  • 27 mrt. 2014 - 28 mrt. 2018 Raadslid, D66
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens