C.M. (Ienke) Verhoeff (PvdA)

Naam: C.M. (Ienke) Verhoeff (PvdA)

Woordvoerder, commissie Ontwikkeling
Raadslid, PvdA
Raadslid, Raad
commissie Ontwikkeling Woordvoerder Actief sinds 30 mrt. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

Programmamanager Beheer en Onderhoud en Gebiedsbeheerder Zaanstreek Waterland bij de Provincie Noord-Holland

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Woordvoerder, commissie Ontwikkeling
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Raadslid, PvdA
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Raadslid, Raad

2022

  • 08 feb. 2021 - 30 mrt. 2022 Raadslid, Raad
  • 08 feb. 2021 - 30 mrt. 2022 Woordvoerder, commissie Bestuur
  • 08 feb. 2021 - 30 mrt. 2022 Woordvoerder, commissie Ontwikkeling
  • 04 feb. 2021 - 30 mrt. 2022 Fractievoorzitter, PvdA

2020

  • 29 mei 2018 - 04 nov. 2020 Fractievoorzitter, PvdA
  • 12 apr. 2018 - 04 nov. 2020 Woordvoerder, commissie Bestuur
  • 29 mrt. 2018 - 04 nov. 2020 Raadslid, Raad
  • 29 mei 2019 - 07 mei 2020 Woordvoerder, commissie Ontwikkeling

2018

  • 13 okt. 2016 - 28 mrt. 2018 Schaduwraadslid, PvdA
  • 13 okt. 2016 - 28 mrt. 2018 Raadslid, commissie Ontwikkeling
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens