D.G. (Dion) Heinis (PvdA)

Naam: D.G. (Dion) Heinis (PvdA)

Woordvoerder, commissie Ontwikkeling
Raadslid, PvdA
Raadslid, Raad
Lid, Rekenkamercommissie
Lid, Stuurgroep Burgerberaad
dheinis.pvda@haarlem.nl
commissie Ontwikkeling Woordvoerder Actief sinds 30 mrt. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

Adviseur bij een woningcorporatie in de Zaanstreek: Parteon

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Woordvoerder, commissie Ontwikkeling
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Raadslid, PvdA
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Raadslid, Raad
  • Actief sinds 02 jun. 2022 Lid, Rekenkamercommissie
  • Actief sinds 01 okt. 2022 Lid, Stuurgroep Burgerberaad

2021

  • 05 nov. 2020 - 07 feb. 2021 Commissielid, Commissieleden
  • 05 nov. 2020 - 07 feb. 2021 Commissielid, PvdA
  • 05 nov. 2020 - 07 feb. 2021 Woordvoerder, commissie Ontwikkeling

2020

  • 19 sep. 2019 - 30 apr. 2020 Schaduwraadslid, Commissieleden
  • 19 sep. 2019 - 30 apr. 2020 Schaduwraadslid, PvdA
  • 19 sep. 2019 - 30 apr. 2020 Woordvoerder, commissie Bestuur
  • 19 sep. 2019 - 30 apr. 2020 Woordvoerder, commissie Samenleving
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens