F.C. (Frank) Visser (ChristenUnie)

F.C. (Frank) Visser (ChristenUnie)

Foto van F.C. (Frank) Visser (ChristenUnie)
Logo van ChristenUnie
Fractie: ChristenUnie Periode: van: 29 maart 2018 tot: Website: haarlem.christenunie.nl Functie: Fractievoorzitter
Logo van Raad
Orgaan: Raad Periode: van: 29 maart 2018 tot: Website: gemeentebestuur.haarlem.nl Functie: Raadslid
Logo van commissie Beheer
Commissie: commissie Beheer Periode: van: 12 april 2018 tot: Functie: Woordvoerder

 

Geboren: 19 januari 1978

Geïnstalleerd: 27 maart 2014

Raadsfunctie en daaraan verwante nevenfuncties

  • Fractievoorzitter 
  • Lid commissies bestuur, samenleving, ontwikkeling en beheer

Laatste tweets

Meer tweets van F.C. (Frank) Visser (ChristenUnie)