J.G.F (Joyce) Jacobsz (OPHaarlem)

Naam: J.G.F (Joyce) Jacobsz (OPHaarlem)

Woordvoerder, commissie Samenleving
Lid, Auditcommissie
Raadslid, OPHaarlem
Raadslid, Raad
commissie Samenleving Woordvoerder Actief sinds 30 mrt. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Woordvoerder, commissie Samenleving
  • Actief sinds 02 jun. 2022 Lid, Auditcommissie
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Raadslid, OPHaarlem
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Raadslid, Raad

2018

  • 22 jun. 2015 - 28 mrt. 2018 Schaduwraadslid, Commissieleden
  • 22 jun. 2015 - 28 mrt. 2018 Schaduwraadslid, Actiepartij
  • 22 jun. 2015 - 28 mrt. 2018 Plv. lid, commissie Samenleving
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens