J.J.L. (Jacques) Amand (Trots Haarlem)

Naam: J.J.L. (Jacques) Amand (Trots Haarlem)

Woordvoerder, commissie Bestuur
Woordvoerder, commissie Ontwikkeling
Commissielid, Trots Haarlem
Commissielid, Commissieleden
jamand.trots@haarlem.nl
commissie Bestuur Woordvoerder Actief sinds 07 apr. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

Hulpbegeleider st. Doei

Stadsboer

divers vrijwilligerswerk

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 07 apr. 2022 Woordvoerder, commissie Bestuur
  • Actief sinds 07 apr. 2022 Woordvoerder, commissie Ontwikkeling
  • Actief sinds 07 apr. 2022 Commissielid, Trots Haarlem
  • Actief sinds 07 apr. 2022 Commissielid, Commissieleden

2022

  • 12 apr. 2018 - 30 mrt. 2022 Raadslid, Raad
  • 12 apr. 2018 - 30 mrt. 2022 Raadslid, Trots Haarlem
  • 12 apr. 2018 - 30 mrt. 2022 Woordvoerder, commissie Ontwikkeling

2018

  • 10 mrt. 2016 - 28 mrt. 2018 Plv. lid, commissie Bestuur
  • 10 mrt. 2016 - 28 mrt. 2018 Plv. lid, commissie Ontwikkeling
  • 10 apr. 2014 - 28 mrt. 2018 Schaduwraadslid, Trots Haarlem
  • 10 apr. 2014 - 28 mrt. 2018 Plv. lid, commissie Beheer
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens