J.W. (Joris) Blokpoel (VVD)

Naam: J.W. (Joris) Blokpoel (VVD)

Raadslid, Raad
Raadslid, VVD
Voorzitter, commissie Ontwikkeling
Lid, Rekenkamercommissie
Lid, Presidium
Raad Raadslid Actief sinds 30 mrt. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

Lid Rekenkamercommissie Haarlem

 

Netwerkontwikkelaar-accountmanager Economische Zaken, gemeente Zaanstad

 

Lid Junior Kamer Zaanstreek

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Raadslid, Raad
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Raadslid, VVD
  • Actief sinds 02 jun. 2022 Voorzitter, commissie Ontwikkeling
  • Actieve functie Lid, Rekenkamercommissie
  • Actief sinds 02 jun. 2022 Lid, Presidium

2022

  • 30 mrt. 2022 - 01 jun. 2022 Woordvoerder, commissie Ontwikkeling
  • 12 apr. 2018 - 30 mrt. 2022 Woordvoerder, commissie Beheer
  • 12 apr. 2018 - 30 mrt. 2022 Woordvoerder, commissie Ontwikkeling
  • 29 mrt. 2018 - 30 mrt. 2022 Raadslid, Raad
  • 29 mrt. 2018 - 30 mrt. 2022 Raadslid, VVD

2018

  • 02 jul. 2015 - 28 mrt. 2018 Schaduwraadslid, VVD
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens