M. (Mirjam) Otten (HvH)

Naam: M. (Mirjam) Otten (HvH)

Woordvoerder, commissie Bestuur
Commissielid, Hart voor Haarlem
Commissielid, Commissieleden
commissie Bestuur Woordvoerder Actief sinds 07 apr. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

Secretaris Haarlem Gastronomische Hoofdstad, onbezoldigd

Voorzitter Cultuurstichting Spaarne, onbezoldigd

Manager NSR Amsterdam, bezoldigd

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 07 apr. 2022 Woordvoerder, commissie Bestuur
  • Actief sinds 07 apr. 2022 Commissielid, Hart voor Haarlem
  • Actief sinds 07 apr. 2022 Commissielid, Commissieleden

2022

  • 06 sep. 2018 - 30 mrt. 2022 Fractievoorzitter, Liberaal Haarlem
  • 06 sep. 2018 - 30 mrt. 2022 Woordvoerder, commissie Bestuur
  • 06 sep. 2018 - 30 mrt. 2022 Woordvoerder, commissie Ontwikkeling
  • 06 sep. 2018 - 30 mrt. 2022 Woordvoerder, commissie Samenleving
  • 28 jun. 2018 - 30 mrt. 2022 Woordvoerder, commissie Beheer
  • 29 mrt. 2018 - 30 mrt. 2022 Raadslid, Raad

2018

  • 29 mrt. 2018 - 06 sep. 2018 Raadslid, VVD
  • 06 nov. 2017 - 28 mrt. 2018 Raadslid, Raad

2017

  • 19 okt. 2017 - 06 nov. 2017 Schaduwraadslid, Commissieleden
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens