mevrouw J.G.F (Joyce) Jacobsz (OPHaarlem)

Naam: mevrouw J.G.F (Joyce) Jacobsz (OPHaarlem)

Woordvoerder, commissie Samenleving
Raadslid, OPHaarlem
Raadslid, Raad
Lid, Auditcommissie
jjacobsz.oph@haarlem.nl
commissie Samenleving Woordvoerder Actief sinds 30 mrt. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Ik ben Joyce Jacobsz. 61 jaar. Gezegend met kinderen en kleinkinderen. Woon in Haarlem sinds november 1961 dus was ik baby toen ik hier kwam wonen. 

Opgegroeid in de Europawijk. In mijn beleving is praktisch niets meer over van de sociale huurwoningen die de wijk rijk was. Onze flat is in ieder geval nu een koopflat. De meeste appartementen zijn nu praktisch allemaal verkocht en/of staan op de nominatie om verkocht te worden.

Haarlem ken ik goed door mijn schooltijd, vrijwilligersactiviteiten met en voor zelforganisaties en werkzame leven in het sociaal maatschappelijk domein in de stad. 

functies in het verleden:

  • voorzitter Haarlems Migranten Platform (HMP)
  • daaruit afgevaardigd voor de Beleids Advies Commissie Sociale Zaken (BAC)
  • lid Stedelijke Adviesraad Multi Culturele Stad Haarlem (SAMS)
  • Lid WMO Klankbordgroep
  • Lid clienten raad CWI vanuit kaderlidmaatschap FNV

Ik zet mij graag in voor de inwoners van Haarlem. Mensen met een hulpvraag kunnen altijd bij mij terecht. Misschien kan ik helpen, misschien ook niet. Dan gaan we ,in ons netwerk, op zoek naar iemand of een organisatie die dat vast wel kan. Want SAMEN kunnen we meer dan ALLEEN. 

Nevenfuncties

Ik ben sinds 2007 ZZP-er en mijn bedrijf heet:

Joyce Jacobsz Ont-Moeter. 

  • Vanuit mijn ZZP-er schap help ik bewoners, (vrijwilligers) organisaties met het opzetten, begeleiden van (buurt) activiteiten, projecten. Deze activiteiten bevorderen o.a. de Ont-Moeting vanuit de gedachte dat door elkaar te ontmoeten, je de kans creeert om jezelf te leren Ont-Moeten. Mijn laatste project was het organiseren van thematische dialoogtafels met o.a. welzijnsorganisaties en diverse  vrijwilligers- en zelforganisaties in Kleurrijk Haarlem verband.  
  • Ik begeleid mensen met diverse problematiek en thematiek. Op allerlei manieren. Met en zonder financiële dekking. Soms als ambulant begeleider met PGB vanuit de WMO. Soms mensen die begeleid willen worden vanuit een uitkering uitgevoerd door het UWV. 
  • Ik ben officieel Natuurgeneeskundig therapeut met als specialisatie Paranormale Therapie. Met mijn handjes mag ik mensen "magnetiseren". Mensen met klachten helpen bij hun herstel vanuit de gedachte dat ieder mens (tot op zekere hoogte,dat is verder niet aan ons) een "zelf herstellend vermogen" heeft en soms een zetje nodig heeft.  Ik noem het energetisch licht werk.  
  • Notulist van een aantal wijkraden. 

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Woordvoerder, commissie Samenleving
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Raadslid, OPHaarlem
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Raadslid, Raad
  • Actief sinds 02 jun. 2022 Lid, Auditcommissie

2018

  • 22 jun. 2015 - 28 mrt. 2018 Schaduwraadslid, Commissieleden
  • 22 jun. 2015 - 28 mrt. 2018 Schaduwraadslid, Actiepartij
  • 22 jun. 2015 - 28 mrt. 2018 Plv. lid, commissie Samenleving
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens