S. (Sibel) Özogul-Özen (SP)

Naam: S. (Sibel) Özogul-Özen (SP)

Woordvoerder, commissie Beheer
Woordvoerder, commissie Samenleving
Raadslid, SP
Raadslid, Raad
sozogulozen.sp@haarlem.nl
commissie Beheer Woordvoerder Actief sinds 30 mrt. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Geboren: 14 oktober 1968
Geïnstalleerd: 16 maart 2006, 11 maart 2010, 27 maart 2014

Raadsfunctie en daaraan verwante nevenfuncties

. lid commissie Samenleving

 

 

 

Nevenfuncties

Bestuurslid van coöperatie  We Cook

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Woordvoerder, commissie Beheer
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Woordvoerder, commissie Samenleving
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Raadslid, SP
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Raadslid, Raad

2022

  • 25 apr. 2021 - 30 mrt. 2022 Raadslid, SP
  • 12 apr. 2018 - 30 mrt. 2022 Woordvoerder, commissie Samenleving
  • 29 mrt. 2018 - 30 mrt. 2022 Raadslid, Raad

2021

  • 03 jan. 2021 - 25 apr. 2021 Fractievoorzitter, SP
  • 29 mrt. 2018 - 03 jan. 2021 Raadslid, SP

2018

  • 20 mei 2014 - 28 mrt. 2018 Lid, commissie Samenleving
  • 27 mrt. 2014 - 28 mrt. 2018 Raadslid, Raad
  • 27 mrt. 2014 - 28 mrt. 2018 Raadslid, SP
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens