S.R. (Sidney) Visser (PvdA)

Naam: S.R. (Sidney) Visser (PvdA)

Woordvoerder, commissie Samenleving
Raadslid, PvdA
Raadslid, Raad
svisser.pvda@haarlem.nl
commissie Samenleving Woordvoerder Actief sinds 30 mrt. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Woordvoerder, commissie Samenleving
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Raadslid, PvdA
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Raadslid, Raad

2016

  • 30 nov. 2014 - 13 sep. 2016 Schaduwraadslid, Commissieleden
  • 30 nov. 2014 - 13 sep. 2016 Schaduwraadslid, PvdA
  • 21 nov. 2014 - 13 sep. 2016 Lid, commissie Ontwikkeling

2014

  • 26 aug. 2014 - 30 nov. 2014 Raadslid, Raad
  • 26 aug. 2014 - 30 nov. 2014 Raadslid, PvdA
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens