Activiteiten agenda B en W

Openbare optredens college van B en W (activiteiten agenda)

 

 

Datum

Aanvang

Contactpersoon

Activiteit

Voor

Locatie

2023

Woe 25 jan 9.00 - 11.00 uur Anja de Groot Voorleesontbijt (Nationale voorleesdag) B. van Leeuwen Vestiging Bibliotheek Oost
Do 26 jan  J09.30 - 10.00 uur John Pierik Ondertekening intentieovereenkomst Sportweg F. Roduner B&W kamer Stadhuis
Vrij 27 jan 19.30 - 21.00 uur Raja Alouani Slotbijeenkomst uitreiking certificaten Stichting Zohor J. Wienen Schalkwijk, Wijkcentrum de Wereld, Laan van Berlijn 1
Ma 30 jan  17.00 - 19.00 uur Gabriel Verheggen ABCafé Pitch Bouwopgave 2023 F. Roduner ABC centrum, Groot Heiligland 47
Ma 30 jan 19.30 - 21.00 uur  Christianne Lemckert Sport in Haarlem - Talkshow E. de Raadt Mendelcollege, Pim Mulierlaan 4
Woe 1 feb 13.00 - 16.30 uur Platform 31 Bijeenkomst 'leren van Rotterdam-Zuid - wethouders in de wijk' D. van Loenen Hogeschool Inholland, Posthumalaan 90, Rotterdam
Vrij 3 feb 15.30 - 16.30 uur Herman Hollander

Overhandiging boek door Museum Zwarte Tulp Lisse

J. Wienen Refter, Stadhuis Haarlem
Di 7 feb 14.00 - 15.00 uur Karin de Visser

Opening Bouwlab Living lab

Dit eerste ‘hergebruikte’ gebouw wordt nu officieel in gebruik genomen

R. Berkhout 3D Makers Zone, Oudeweg 91-95
Di 7 feb  15.00 - 17.30 uur Ruud van Hecke Kennismaking college Haarlem/Haarlemmermeer B&W Den Burgh, Rijnlanderweg 878 Hoofddorp
Di 7 feb 18.30 - 21.00 uur Linda Wegman Opening Kennisbijeenkomst met 40-60 vrijwilligersorganisatie D. van Loenen Filmkoepel, Harmenjansweg 4
Di 7 feb  19.00 - 21.00 uur  Marjolein van Pel Open huis Opvanglocatie Meesterlottelaan J. Wienen Meesterlottelaan
Woe 8 feb 18.00 - 23.00 uur Frenk van der Linden Dubbelinterview Frenk van der Linden / burgemeester Wienen J. Wienen Boekhandel de Vries van Stockum
Do 9 feb 13.00 - 14.00 uur  Jordan de Vos Muziekids Bezoek Spaarne Gasthuis locatie Muziekids J. Wienen Spaarne Gasthuis locatie Zuid, Boerhaavelaan 22
Do 9 feb 16.30 - 20.00 uur Saskia Augustin  Uitnodiging Lustrumbijeenkomst Roze Salon E. de Raadt Wijkcentrum Binnensteeds, Nieuwe Groenmarkt 20
Zo 12 feb 14.00 - 17.00 uur Piet Hoogland Jubileumconcert (75 jaar) Haarlems Symfonisch Blaasorkest J. Wienen Philharmonie, Lange Begijnestraat
Ma 13 feb 08.15 - 09.00 uur Jacinta Peerlkamp-Steltenpool Start Verkeersveiligheid actieweek Martin Luther Kingschool B. van Leeuwen MLKschool, Van Zeggelenplein 31b
Woe 15 feb 09.30 - 11.00 uur Steven Slabbers Uitnodiging presentatie André Kuipers, zicht op N-H vanuit de ruimte F. Roduner Philharmonie, Lange Begijnestraat 11
Vrij 24 feb 15.30 - 17.00 uur Marie-José Brandsma Afsluiting Project Duurzame-circulaire economie R. Berkhout Het Schoter Scholengemeenschap, Sportweg 9
Vrij 24 feb  19.30 - 22.00 uur Marcel Duyvesteijn Willem van Oranje, interview BM en René van Stipriaan, ihkv het boek Zwijger J. Wienen Pletterij, Lange Herenvest 122
Vrij 10 maart 14.45 - 17.00 uur Wethouder M. Steffens-van de Water Kennismaking Dorpsraad + opening Dorpscentrum Spaarndam D. van Loenen Dorpscentrum Spaarndam
Vrij 17 maart 08.00 - 09.30 uur Marijke Aukema Maatschappelijk Ontbijt B&S Voltallig college Volgt
Do 30 maart 16.00 - 18.00 uur Marijke Aukema B&S Openen Beursvloer 2023 / Bedrijf&Samenleving J. Wienen Philharmonie, Lange Begijnestraat 11