F.H. (Frits) Garretsen (SP)

F.H. (Frits) Garretsen (SP)

Foto van F.H. (Frits) Garretsen (SP)
E-mailadres: frits.garretsen@kpnmail.nl
Logo van Raadspresidium
Commissie: Raadspresidium Periode: van: 29 maart 2018 tot: Functie: Lid
Logo van Raad
Orgaan: Raad Periode: van: 29 maart 2018 tot: Website: gemeentebestuur.haarlem.nl Functie: Raadslid
Logo van SP
Fractie: SP Periode: van: 29 maart 2018 tot: Website: www.haarlem.sp.nl Functie: Fractievoorzitter
Logo van commissie Ontwikkeling
Commissie: commissie Ontwikkeling Periode: van: 12 april 2018 tot: Functie: Woordvoerder
Logo van commissie Bestuur
Commissie: commissie Bestuur Periode: van: 12 april 2018 tot: Functie: Woordvoerder

Geboren: 29 maart 1947

Geïnstalleerd: 27 maart 2014

Raadsfunctie en daaraan verwante nevenfuncties

fractievoorzitter

lid Presidium

lid RKC

lid commissie bezwaar en beroep

lid Stichting Fractieondersteuning SP Haarlem