Gemeentebestuur

Raad

Orgaan informatie

Logo van Raad
Huidig aantal zetels
39

Leden

Foto van drs. J. (Jos) Wienen drs. J. (Jos) Wienen (Voorzitter)
Foto van J. (Josine) Spier J. (Josine) Spier (Griffier)
Foto van J.J.L.  (Jacques) Amand (Trots Haarlem) J.J.L. (Jacques) Amand (Trots Haarlem) (Raadslid) vanaf 12-04-2018
Foto van M. (Moussa) Aynan (Jouw Haarlem) M. (Moussa) Aynan (Jouw Haarlem) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van R.H. (Robbert) Berkhout (GLH) R.H. (Robbert) Berkhout (GLH) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van J.W. (Joris) Blokpoel (VVD) J.W. (Joris) Blokpoel (VVD) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van J.(Jeroen) Boer (VVD) J.(Jeroen) Boer (VVD) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van M. (Meryem) Çimen (D66) M. (Meryem) Çimen (D66) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van P. (Peter) van den Doel (GLH) P. (Peter) van den Doel (GLH) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van A.R. (Ron) Dreijer (CDA) A.R. (Ron) Dreijer (CDA) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van drs. J.P.J. (Jasper) Drost (GLH) drs. J.P.J. (Jasper) Drost (GLH) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van M. (Mostapha) El Aichi (CDA) M. (Mostapha) El Aichi (CDA) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van F.H. (Frits) Garretsen (SP) F.H. (Frits) Garretsen (SP) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van M. (Misja) de Groot (D66) M. (Misja) de Groot (D66) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van B. (Burhan) Gün MBA (GLH) B. (Burhan) Gün MBA (GLH) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van G. (Gertjan) Hulster (AP) G. (Gertjan) Hulster (AP) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van P.W. (Peter) van Kessel (VVD) P.W. (Peter) van Kessel (VVD) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van S.K. (Ziggy) Klazes (GLH) S.K. (Ziggy) Klazes (GLH) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van A.M. (Annemieke) Kok (OPH) A.M. (Annemieke) Kok (OPH) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van B. (Bas) van Leeuwen (D66) B. (Bas) van Leeuwen (D66) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van D. (Dilia) Leitner (D66) D. (Dilia) Leitner (D66) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van J.N. (John) Oomkes (PvdA) J.N. (John) Oomkes (PvdA) (Raadslid) vanaf 07-06-2018
Foto van M.E. (Melissa) Oosterbroek (GLH) M.E. (Melissa) Oosterbroek (GLH) (Raadslid) vanaf 19-07-2018
Foto van M. (Mirjam) Otten (VVD) M. (Mirjam) Otten (VVD) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van S. (Sibel) Özogul-Özen (SP) S. (Sibel) Özogul-Özen (SP) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van E. (Eva) de Raadt (CDA) E. (Eva) de Raadt (CDA) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van A.P.D. (Sander) van den Raadt (Trots Haarlem) A.P.D. (Sander) van den Raadt (Trots Haarlem) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van M.J.A.E. (Maarten) Rijssenbeek (D66) M.J.A.E. (Maarten) Rijssenbeek (D66) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van S.M.L.M. (Sacha) Schneiders (GLH) S.M.L.M. (Sacha) Schneiders (GLH) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van M.C.M. (Marceline) Schopman (PvdA) M.C.M. (Marceline) Schopman (PvdA) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van F.N.G. (Frans) Smit MBA (OPH) F.N.G. (Frans) Smit MBA (OPH) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van drs. M.A. (Anne) Sterenberg (VVD) drs. M.A. (Anne) Sterenberg (VVD) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van M.A.M. (Marion) Steyger (GLH) M.A.M. (Marion) Steyger (GLH) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van R.E.E. (Roséanne) Timmer-Aukes (GLH) R.E.E. (Roséanne) Timmer-Aukes (GLH) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van C.M. (Ienke) Verhoeff (PvdA) C.M. (Ienke) Verhoeff (PvdA) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van J.L (Jurrit) Visser (CDA) J.L (Jurrit) Visser (CDA) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van F.C. (Frank) Visser (ChristenUnie) F.C. (Frank) Visser (ChristenUnie) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van M.H. (Maarten) Wiedemeijer (PvdA) M.H. (Maarten) Wiedemeijer (PvdA) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van I.P. (Isabelle) Wisse (PvdA) I.P. (Isabelle) Wisse (PvdA) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van I. (Ibrahim) Yerden (PvdA) I. (Ibrahim) Yerden (PvdA) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van drs. L.C. (Louise) van Zetten (HvH) drs. L.C. (Louise) van Zetten (HvH) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
 

Schaduwraadsleden

Orgaan informatie

Logo van Schaduwraadsleden

Leden

Foto van E. (Eloy) Aerssens (VVD) E. (Eloy) Aerssens (VVD) (Schaduwraadslid) vanaf 14-06-2018
Foto van M.A.E. (Anna) van den Berg (SP) M.A.E. (Anna) van den Berg (SP) (Schaduwraadslid) vanaf 12-04-2018
Foto van A.H.J. (Alexander) Bruch (VVD) A.H.J. (Alexander) Bruch (VVD) (Schaduwraadslid) vanaf 14-06-2018
Foto van C. (Corine) Eckhard (SP) C. (Corine) Eckhard (SP) (Schaduwraadslid)
Foto van H.M. (Martin) Faber (Jouw Haarlem) H.M. (Martin) Faber (Jouw Haarlem) (Schaduwraadslid) vanaf 12-04-2018
Foto van S. (Sanne) van Galen (Trots Haarlem) S. (Sanne) van Galen (Trots Haarlem) (Schaduwraadslid) vanaf 12-04-2018
Foto van L.I.E. (Lenneke) Hoek (OPH) L.I.E. (Lenneke) Hoek (OPH) (Schaduwraadslid) vanaf 12-04-2018
Foto van C.M. (Chris) IJsbrandy (HvH) C.M. (Chris) IJsbrandy (HvH) (Schaduwraadslid) vanaf 12-04-2018
Foto van J.W. (Jan) Klaver (CDA) J.W. (Jan) Klaver (CDA) (Schaduwraadslid) vanaf 12-04-2018
Foto van J.T.M. (Joris) Krouwels (D66) J.T.M. (Joris) Krouwels (D66) (Schaduwraadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van DA. (Danny) van Leeuwen (AP) DA. (Danny) van Leeuwen (AP) (Schaduwraadslid) vanaf 12-04-2018
Foto van M.E. (Maurits) de Lint (CDA) M.E. (Maurits) de Lint (CDA) (Schaduwraadslid) vanaf 12-04-2018
Foto van R.P.R (Remco) Rhee (Trots Haarlem) R.P.R (Remco) Rhee (Trots Haarlem) (Schaduwraadslid) vanaf 12-04-2018
Foto van S. (Sietske) Rijpma-Dreschler (CU) S. (Sietske) Rijpma-Dreschler (CU) (Schaduwraadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van R. (Roel) Schepers (Jouw Haarlem) R. (Roel) Schepers (Jouw Haarlem) (Schaduwraadslid) vanaf 12-04-2018
Foto van M.A. (Mini) Schouten (PvdA) M.A. (Mini) Schouten (PvdA) (Schaduwraadslid) vanaf 14-06-2018
Foto van I.D. (Bas) Sepers (PvdA) I.D. (Bas) Sepers (PvdA) (Schaduwraadslid) vanaf 12-04-2018
Foto van J.W.N. (Johan) Slik (CU) J.W.N. (Johan) Slik (CU) (Schaduwraadslid) vanaf 12-04-2018
Foto van C.J. (Rina) Stroo (Jouw  Haarlem) C.J. (Rina) Stroo (Jouw Haarlem) (Schaduwraadslid) vanaf 12-04-2018
Foto van Kwee T.H. (Tjoe Houw) (AP) Kwee T.H. (Tjoe Houw) (AP) (Schaduwraadslid) vanaf 12-04-2018
Foto van R.P.J. (Remko) Trompetter (AP) R.P.J. (Remko) Trompetter (AP) (Schaduwraadslid) vanaf 12-04-2018
Foto van E. (Eelkje) van der Veen (D66) E. (Eelkje) van der Veen (D66) (Schaduwraadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van M. (Marjan) Zoon (HvH) M. (Marjan) Zoon (HvH) (Schaduwraadslid) vanaf 12-04-2018
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van J. (Josine) Spier J. (Josine) Spier (Griffier)
Foto van Elise Van der Mede Elise Van der Mede (Plaatsvervangend griffier)
Foto van Marianne Blaauboer Marianne Blaauboer (Raadsadviseur)
Foto van Anita Jhinkoe-Rai Anita Jhinkoe-Rai (Raadsadviseur) vanaf 06-03-2018
Foto van Tim Aarts Tim Aarts (Communicatieadviseur) vanaf 17-05-2018
Foto van Heske Pohlmann Heske Pohlmann (Communicatieadviseur)
Foto van Inge Mulders Inge Mulders (secretaris rekenkamercommissie)
Foto van Françoise Draijer-Zut Françoise Draijer-Zut (Griffiemedewerker)
Foto van Carla Van Esveld Carla Van Esveld (Griffiemedewerker)
Foto van Jessica Talaa-Hoogervorst Jessica Talaa-Hoogervorst (Griffiemedewerker)
 

ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van F.C. (Frank) Visser (ChristenUnie) F.C. (Frank) Visser (ChristenUnie) (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van A.G. (Annemieke) Berg-Overbeek (CU) A.G. (Annemieke) Berg-Overbeek (CU) (Schaduwraadslid) vanaf 12-04-2018
Foto van S. (Sietske) Rijpma-Dreschler (CU) S. (Sietske) Rijpma-Dreschler (CU) (Schaduwraadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van J.W.N. (Johan) Slik (CU) J.W.N. (Johan) Slik (CU) (Schaduwraadslid) vanaf 12-04-2018
 

Trots Haarlem

Fractie informatie

Logo van Trots Haarlem
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van A.P.D. (Sander) van den Raadt (Trots Haarlem) A.P.D. (Sander) van den Raadt (Trots Haarlem) (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van J.J.L.  (Jacques) Amand (Trots Haarlem) J.J.L. (Jacques) Amand (Trots Haarlem) (Raadslid) vanaf 12-04-2018
Foto van S. (Sanne) van Galen (Trots Haarlem) S. (Sanne) van Galen (Trots Haarlem) (Schaduwraadslid) vanaf 12-04-2018
Foto van R.P.R (Remco) Rhee (Trots Haarlem) R.P.R (Remco) Rhee (Trots Haarlem) (Schaduwraadslid) vanaf 12-04-2018
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Huidig aantal zetels
6

Leden

Foto van C.M. (Ienke) Verhoeff (PvdA) C.M. (Ienke) Verhoeff (PvdA) (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van J.N. (John) Oomkes (PvdA) J.N. (John) Oomkes (PvdA) (Raadslid) vanaf 07-06-2018
Foto van M.C.M. (Marceline) Schopman (PvdA) M.C.M. (Marceline) Schopman (PvdA) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van M.H. (Maarten) Wiedemeijer (PvdA) M.H. (Maarten) Wiedemeijer (PvdA) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van I.P. (Isabelle) Wisse (PvdA) I.P. (Isabelle) Wisse (PvdA) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van I. (Ibrahim) Yerden (PvdA) I. (Ibrahim) Yerden (PvdA) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van M.A. (Mini) Schouten (PvdA) M.A. (Mini) Schouten (PvdA) (Schaduwraadslid) vanaf 14-06-2018
Foto van I.D. (Bas) Sepers (PvdA) I.D. (Bas) Sepers (PvdA) (Schaduwraadslid) vanaf 12-04-2018
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Huidig aantal zetels
9

Leden

Foto van R.H. (Robbert) Berkhout (GLH) R.H. (Robbert) Berkhout (GLH) (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van P. (Peter) van den Doel (GLH) P. (Peter) van den Doel (GLH) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van drs. J.P.J. (Jasper) Drost (GLH) drs. J.P.J. (Jasper) Drost (GLH) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van B. (Burhan) Gün MBA (GLH) B. (Burhan) Gün MBA (GLH) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van S.K. (Ziggy) Klazes (GLH) S.K. (Ziggy) Klazes (GLH) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van M.E. (Melissa) Oosterbroek (GLH) M.E. (Melissa) Oosterbroek (GLH) (Raadslid) vanaf 19-07-2018
Foto van S.M.L.M. (Sacha) Schneiders (GLH) S.M.L.M. (Sacha) Schneiders (GLH) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van M.A.M. (Marion) Steyger (GLH) M.A.M. (Marion) Steyger (GLH) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van R.E.E. (Roséanne) Timmer-Aukes (GLH) R.E.E. (Roséanne) Timmer-Aukes (GLH) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Huidig aantal zetels
5

Leden

Foto van D. (Dilia) Leitner (D66) D. (Dilia) Leitner (D66) (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van M. (Meryem) Çimen (D66) M. (Meryem) Çimen (D66) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van M. (Misja) de Groot (D66) M. (Misja) de Groot (D66) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van B. (Bas) van Leeuwen (D66) B. (Bas) van Leeuwen (D66) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van M.J.A.E. (Maarten) Rijssenbeek (D66) M.J.A.E. (Maarten) Rijssenbeek (D66) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van J.T.M. (Joris) Krouwels (D66) J.T.M. (Joris) Krouwels (D66) (Schaduwraadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van E. (Eelkje) van der Veen (D66) E. (Eelkje) van der Veen (D66) (Schaduwraadslid) vanaf 17-05-2018
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Huidig aantal zetels
5

Leden

Foto van drs. M.A. (Anne) Sterenberg (VVD) drs. M.A. (Anne) Sterenberg (VVD) (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van J.W. (Joris) Blokpoel (VVD) J.W. (Joris) Blokpoel (VVD) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van J.(Jeroen) Boer (VVD) J.(Jeroen) Boer (VVD) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van P.W. (Peter) van Kessel (VVD) P.W. (Peter) van Kessel (VVD) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van M. (Mirjam) Otten (VVD) M. (Mirjam) Otten (VVD) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van E. (Eloy) Aerssens (VVD) E. (Eloy) Aerssens (VVD) (Schaduwraadslid) vanaf 14-06-2018
Foto van A.H.J. (Alexander) Bruch (VVD) A.H.J. (Alexander) Bruch (VVD) (Schaduwraadslid) vanaf 14-06-2018
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Huidig aantal zetels
4

Leden

Foto van E. (Eva) de Raadt (CDA) E. (Eva) de Raadt (CDA) (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van A.R. (Ron) Dreijer (CDA) A.R. (Ron) Dreijer (CDA) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van M. (Mostapha) El Aichi (CDA) M. (Mostapha) El Aichi (CDA) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van J.L (Jurrit) Visser (CDA) J.L (Jurrit) Visser (CDA) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van J.W. (Jan) Klaver (CDA) J.W. (Jan) Klaver (CDA) (Schaduwraadslid) vanaf 12-04-2018
Foto van M.E. (Maurits) de Lint (CDA) M.E. (Maurits) de Lint (CDA) (Schaduwraadslid) vanaf 12-04-2018
 

SP

Fractie informatie

Logo van SP
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van F.H. (Frits) Garretsen (SP) F.H. (Frits) Garretsen (SP) (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van S. (Sibel) Özogul-Özen (SP) S. (Sibel) Özogul-Özen (SP) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van M.A.E. (Anna) van den Berg (SP) M.A.E. (Anna) van den Berg (SP) (Schaduwraadslid) vanaf 12-04-2018
Foto van C. (Corine) Eckhard (SP) C. (Corine) Eckhard (SP) (Schaduwraadslid) vanaf 13-04-2018
 

Actiepartij

Fractie informatie

Logo van Actiepartij
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van G. (Gertjan) Hulster (AP) G. (Gertjan) Hulster (AP) (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van DA. (Danny) van Leeuwen (AP) DA. (Danny) van Leeuwen (AP) (Schaduwraadslid) vanaf 12-04-2018
Foto van Kwee T.H. (Tjoe Houw) (AP) Kwee T.H. (Tjoe Houw) (AP) (Schaduwraadslid) vanaf 12-04-2018
Foto van R.P.J. (Remko) Trompetter (AP) R.P.J. (Remko) Trompetter (AP) (Schaduwraadslid) vanaf 12-04-2018
 

OPHaarlem

Fractie informatie

Logo van OPHaarlem
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van F.N.G. (Frans) Smit MBA (OPH) F.N.G. (Frans) Smit MBA (OPH) (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van A.M. (Annemieke) Kok (OPH) A.M. (Annemieke) Kok (OPH) (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van L.I.E. (Lenneke) Hoek (OPH) L.I.E. (Lenneke) Hoek (OPH) (Schaduwraadslid) vanaf 12-04-2018
 

Hart voor Haarlem

Fractie informatie

Logo van Hart voor Haarlem
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van drs. L.C. (Louise) van Zetten (HvH) drs. L.C. (Louise) van Zetten (HvH) (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van C.M. (Chris) IJsbrandy (HvH) C.M. (Chris) IJsbrandy (HvH) (Schaduwraadslid) vanaf 12-04-2018
Foto van D. (Diederik) Mohr (HvH) D. (Diederik) Mohr (HvH) (Schaduwraadslid) vanaf 13-04-2018
Foto van M. (Marjan) Zoon (HvH) M. (Marjan) Zoon (HvH) (Schaduwraadslid) vanaf 12-04-2018
 

Jouw Haarlem

Fractie informatie

Logo van Jouw Haarlem
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van M. (Moussa) Aynan (Jouw Haarlem) M. (Moussa) Aynan (Jouw Haarlem) (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van H.M. (Martin) Faber (Jouw Haarlem) H.M. (Martin) Faber (Jouw Haarlem) (Schaduwraadslid) vanaf 12-04-2018
Foto van R. (Roel) Schepers (Jouw Haarlem) R. (Roel) Schepers (Jouw Haarlem) (Schaduwraadslid) vanaf 12-04-2018
Foto van C.J. (Rina) Stroo (Jouw  Haarlem) C.J. (Rina) Stroo (Jouw Haarlem) (Schaduwraadslid) vanaf 12-04-2018
 

commissie Bestuur

Commissie informatie

Logo van commissie Bestuur

nvt

Leden

Foto van M. (Moussa) Aynan (Jouw Haarlem) M. (Moussa) Aynan (Jouw Haarlem) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van R.H. (Robbert) Berkhout (GLH) R.H. (Robbert) Berkhout (GLH) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van P. (Peter) van den Doel (GLH) P. (Peter) van den Doel (GLH) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van C. (Corine) Eckhard (SP) C. (Corine) Eckhard (SP) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van F.H. (Frits) Garretsen (SP) F.H. (Frits) Garretsen (SP) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van B. (Burhan) Gün MBA (GLH) B. (Burhan) Gün MBA (GLH) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van C.M. (Chris) IJsbrandy (HvH) C.M. (Chris) IJsbrandy (HvH) (Woordvoerder) vanaf 19-04-2018
Foto van P.W. (Peter) van Kessel (VVD) P.W. (Peter) van Kessel (VVD) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van D. (Dilia) Leitner (D66) D. (Dilia) Leitner (D66) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van E. (Eva) de Raadt (CDA) E. (Eva) de Raadt (CDA) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van A.P.D. (Sander) van den Raadt (Trots Haarlem) A.P.D. (Sander) van den Raadt (Trots Haarlem) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van S. (Sietske) Rijpma-Dreschler (CU) S. (Sietske) Rijpma-Dreschler (CU) (Woordvoerder) vanaf 17-05-2018
Foto van M.J.A.E. (Maarten) Rijssenbeek (D66) M.J.A.E. (Maarten) Rijssenbeek (D66) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van I.D. (Bas) Sepers (PvdA) I.D. (Bas) Sepers (PvdA) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van F.N.G. (Frans) Smit MBA (OPH) F.N.G. (Frans) Smit MBA (OPH) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van drs. M.A. (Anne) Sterenberg (VVD) drs. M.A. (Anne) Sterenberg (VVD) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van Kwee T.H. (Tjoe Houw) (AP) Kwee T.H. (Tjoe Houw) (AP) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van C.M. (Ienke) Verhoeff (PvdA) C.M. (Ienke) Verhoeff (PvdA) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van drs. L.C. (Louise) van Zetten (HvH) drs. L.C. (Louise) van Zetten (HvH) (Woordvoerder) vanaf 29-03-2018
Foto van S.K. (Ziggy) Klazes (GLH) S.K. (Ziggy) Klazes (GLH) (Voorzitter) vanaf 17-05-2018
Foto van Daphne Taets van Amerongen-Ingram Daphne Taets van Amerongen-Ingram (Secretaris commissie Bestuur) vanaf 28-03-2018
 

commissie Beheer

Commissie informatie

Logo van commissie Beheer

nvt

Leden

Foto van E. (Eloy) Aerssens (VVD) E. (Eloy) Aerssens (VVD) (Woordvoerder) vanaf 14-06-2018
Foto van J.W. (Joris) Blokpoel (VVD) J.W. (Joris) Blokpoel (VVD) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van A.R. (Ron) Dreijer (CDA) A.R. (Ron) Dreijer (CDA) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van drs. J.P.J. (Jasper) Drost (GLH) drs. J.P.J. (Jasper) Drost (GLH) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van C. (Corine) Eckhard (SP) C. (Corine) Eckhard (SP) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van H.M. (Martin) Faber (Jouw Haarlem) H.M. (Martin) Faber (Jouw Haarlem) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van S. (Sanne) van Galen (Trots Haarlem) S. (Sanne) van Galen (Trots Haarlem) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van M. (Misja) de Groot (D66) M. (Misja) de Groot (D66) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van G. (Gertjan) Hulster (AP) G. (Gertjan) Hulster (AP) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van B. (Bas) van Leeuwen (D66) B. (Bas) van Leeuwen (D66) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van D. (Diederik) Mohr (HvH) D. (Diederik) Mohr (HvH) (Woordvoerder) vanaf 19-04-2018
Foto van M. (Mirjam) Otten (VVD) M. (Mirjam) Otten (VVD) (Woordvoerder) vanaf 28-06-2018
Foto van R. (Roel) Schepers (Jouw Haarlem) R. (Roel) Schepers (Jouw Haarlem) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van S.M.L.M. (Sacha) Schneiders (GLH) S.M.L.M. (Sacha) Schneiders (GLH) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van F.C. (Frank) Visser (ChristenUnie) F.C. (Frank) Visser (ChristenUnie) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van I.P. (Isabelle) Wisse (PvdA) I.P. (Isabelle) Wisse (PvdA) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van drs. L.C. (Louise) van Zetten (HvH) drs. L.C. (Louise) van Zetten (HvH) (Woordvoerder) vanaf 29-03-2018
Foto van J.(Jeroen) Boer (VVD) J.(Jeroen) Boer (VVD) (Voorzitter) vanaf 12-04-2018
Foto van Elise Van der Mede Elise Van der Mede (Secretaris commissie Beheer)
 

commissie Ontwikkeling

Commissie informatie

Logo van commissie Ontwikkeling

nvt

Leden

Foto van J.J.L.  (Jacques) Amand (Trots Haarlem) J.J.L. (Jacques) Amand (Trots Haarlem) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van M. (Moussa) Aynan (Jouw Haarlem) M. (Moussa) Aynan (Jouw Haarlem) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van R.H. (Robbert) Berkhout (GLH) R.H. (Robbert) Berkhout (GLH) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van J.W. (Joris) Blokpoel (VVD) J.W. (Joris) Blokpoel (VVD) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van J.(Jeroen) Boer (VVD) J.(Jeroen) Boer (VVD) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van P. (Peter) van den Doel (GLH) P. (Peter) van den Doel (GLH) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van drs. J.P.J. (Jasper) Drost (GLH) drs. J.P.J. (Jasper) Drost (GLH) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van C. (Corine) Eckhard (SP) C. (Corine) Eckhard (SP) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van H.M. (Martin) Faber (Jouw Haarlem) H.M. (Martin) Faber (Jouw Haarlem) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van F.H. (Frits) Garretsen (SP) F.H. (Frits) Garretsen (SP) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van M. (Misja) de Groot (D66) M. (Misja) de Groot (D66) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van J.W. (Jan) Klaver (CDA) J.W. (Jan) Klaver (CDA) (Woordvoerder)
Foto van A.M. (Annemieke) Kok (OPH) A.M. (Annemieke) Kok (OPH) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van J.T.M. (Joris) Krouwels (D66) J.T.M. (Joris) Krouwels (D66) (Woordvoerder) vanaf 17-05-2018
Foto van DA. (Danny) van Leeuwen (AP) DA. (Danny) van Leeuwen (AP) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van B. (Bas) van Leeuwen (D66) B. (Bas) van Leeuwen (D66) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van M.C.M. (Marceline) Schopman (PvdA) M.C.M. (Marceline) Schopman (PvdA) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van J.W.N. (Johan) Slik (CU) J.W.N. (Johan) Slik (CU) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van J.L (Jurrit) Visser (CDA) J.L (Jurrit) Visser (CDA) (Woordvoerder) vanaf 29-03-2018
Foto van M.H. (Maarten) Wiedemeijer (PvdA) M.H. (Maarten) Wiedemeijer (PvdA) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van drs. L.C. (Louise) van Zetten (HvH) drs. L.C. (Louise) van Zetten (HvH) (Woordvoerder) vanaf 29-03-2018
Foto van D. (Dilia) Leitner (D66) D. (Dilia) Leitner (D66) (Voorzitter) vanaf 17-05-2018
Foto van Marianne Blaauboer Marianne Blaauboer (Secretaris commissie Ontwikkeling) vanaf 28-03-2018
 

commissie Samenleving

Commissie informatie

Logo van commissie Samenleving

nvt

Leden

Foto van M.A.E. (Anna) van den Berg (SP) M.A.E. (Anna) van den Berg (SP) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van M. (Meryem) Çimen (D66) M. (Meryem) Çimen (D66) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van M. (Mostapha) El Aichi (CDA) M. (Mostapha) El Aichi (CDA) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van L.I.E. (Lenneke) Hoek (OPH) L.I.E. (Lenneke) Hoek (OPH) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van C.M. (Chris) IJsbrandy (HvH) C.M. (Chris) IJsbrandy (HvH) (Woordvoerder) vanaf 19-04-2018
Foto van P.W. (Peter) van Kessel (VVD) P.W. (Peter) van Kessel (VVD) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van S.K. (Ziggy) Klazes (GLH) S.K. (Ziggy) Klazes (GLH) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van M.E. (Maurits) de Lint (CDA) M.E. (Maurits) de Lint (CDA) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van J.N. (John) Oomkes (PvdA) J.N. (John) Oomkes (PvdA) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van S. (Sibel) Özogul-Özen (SP) S. (Sibel) Özogul-Özen (SP) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van R.P.R (Remco) Rhee (Trots Haarlem) R.P.R (Remco) Rhee (Trots Haarlem) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van drs. M.A. (Anne) Sterenberg (VVD) drs. M.A. (Anne) Sterenberg (VVD) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van M.A.M. (Marion) Steyger (GLH) M.A.M. (Marion) Steyger (GLH) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van C.J. (Rina) Stroo (Jouw  Haarlem) C.J. (Rina) Stroo (Jouw Haarlem) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van R.E.E. (Roséanne) Timmer-Aukes (GLH) R.E.E. (Roséanne) Timmer-Aukes (GLH) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van R.P.J. (Remko) Trompetter (AP) R.P.J. (Remko) Trompetter (AP) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van E. (Eelkje) van der Veen (D66) E. (Eelkje) van der Veen (D66) (Woordvoerder) vanaf 17-05-2018
Foto van I. (Ibrahim) Yerden (PvdA) I. (Ibrahim) Yerden (PvdA) (Woordvoerder) vanaf 12-04-2018
Foto van drs. L.C. (Louise) van Zetten (HvH) drs. L.C. (Louise) van Zetten (HvH) (Woordvoerder) vanaf 29-03-2018
Foto van M. (Marjan) Zoon (HvH) M. (Marjan) Zoon (HvH) (Woordvoerder) vanaf 19-04-2018
Foto van A.R. (Ron) Dreijer (CDA) A.R. (Ron) Dreijer (CDA) (Voorzitter) vanaf 17-05-2018
Foto van Anita Jhinkoe-Rai Anita Jhinkoe-Rai (commissiegriffier) vanaf 29-03-2018
 

Auditcommissie

Commissie informatie

Logo van Auditcommissie

nvt

Leden

Foto van S.M.L.M. (Sacha) Schneiders (GLH) S.M.L.M. (Sacha) Schneiders (GLH) (Voorzitter) vanaf 14-06-2018
Foto van Daphne Taets van Amerongen-Ingram Daphne Taets van Amerongen-Ingram (Secretaris commissie Ontwikkeling)
Foto van F.N.G. (Frans) Smit MBA (OPH) F.N.G. (Frans) Smit MBA (OPH) (Lid) vanaf 14-06-2018
Foto van I.P. (Isabelle) Wisse (PvdA) I.P. (Isabelle) Wisse (PvdA) (Lid) vanaf 14-06-2018
 

Raadspresidium

Commissie informatie

Logo van Raadspresidium

nvt

Leden

Foto van drs. J. (Jos) Wienen drs. J. (Jos) Wienen (Voorzitter)
Foto van J. (Josine) Spier J. (Josine) Spier (Griffier)
Foto van J.(Jeroen) Boer (VVD) J.(Jeroen) Boer (VVD) (Lid) vanaf 17-05-2018
Foto van A.R. (Ron) Dreijer (CDA) A.R. (Ron) Dreijer (CDA) (Lid) vanaf 17-05-2018
Foto van S.K. (Ziggy) Klazes (GLH) S.K. (Ziggy) Klazes (GLH) (Lid) vanaf 17-05-2018
Foto van D. (Dilia) Leitner (D66) D. (Dilia) Leitner (D66) (Lid) vanaf 17-05-2018