M.E. (Melissa) Oosterbroek MSc (GLH)

Naam: M.E. (Melissa) Oosterbroek MSc (GLH)

Woordvoerder, commissie Bestuur
Woordvoerder, commissie Samenleving
Voorzitter, Auditcommissie
Raadslid, GroenLinks
Raadslid, Raad
commissie Bestuur Woordvoerder Actief sinds 30 mrt. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

Extern Expert bij innovatieraad Europese Commissie (EU) Duurzame energie advies

Ondernemer bij Social Motion B.V. Duurzame energie advies

Per 14 juni structureringsopdracht voor Stichting Climate Clean Up 

Bestuurslid Young MKB Haarlem Tot september 2018

Voorzitter Stichting Oranje Samenleving Stichting is niet actief

Betrokken partner bij SDG Haarlem/ Zuid Kennemerland Organisatie is in oprichting

 

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Woordvoerder, commissie Bestuur
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Woordvoerder, commissie Samenleving
  • Actief sinds 02 jun. 2022 Voorzitter, Auditcommissie
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Raadslid, GroenLinks
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Raadslid, Raad

2022

  • 01 feb. 2019 - 30 mrt. 2022 Woordvoerder, commissie Ontwikkeling
  • 19 jul. 2018 - 30 mrt. 2022 Raadslid, Raad
  • 19 jul. 2018 - 30 mrt. 2022 Raadslid, GroenLinks
  • 19 jul. 2018 - 30 mrt. 2022 Woordvoerder, commissie Beheer
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens