G. (Gertjan) Hulster (AP)

Naam: G. (Gertjan) Hulster (AP)

Woordvoerder, commissie Beheer
Commissielid, Actiepartij
Commissielid, Commissieleden
commissie Beheer Woordvoerder Actief sinds 07 apr. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Ik ben 46 jaar en woon ruim 25 jaar in Haarlem. Ik ben filmmaker van beroep. Filmmaken is veel observeren en daaruit een aansprekend, aangrijpend of overtuigend beeld te maken. Politiek is directer maar omdat je met andersgestemden samenwerkt ook weer minder direct. Je moet er samen uitkomen. Als gemeenteraadslid probeer ik oplossingen aan te dragen voor de problemen van deze tijd. Dat zijn namelijk de problemen waar de inwoners van Haarlem tegen aanlopen.

Armoede moet echt de stad uit worden geholpen. Een duurzame stad moet voor iedereen bereikbaar en betaalbaar zijn. Cultuurmakers maken onze stad aantrekkelijk. Daar moet dus ruimte voor blijven.

Nevenfuncties

Hoofdfunctie en aan de hoofdfunctie verwante nevenfuncties

Filmmaker

algemeen bestuurslid Spaarnezaam

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 07 apr. 2022 Woordvoerder, commissie Beheer
  • Actief sinds 07 apr. 2022 Commissielid, Actiepartij
  • Actief sinds 07 apr. 2022 Commissielid, Commissieleden

2022

  • 12 apr. 2018 - 30 mrt. 2022 Woordvoerder, commissie Beheer
  • 29 mrt. 2018 - 30 mrt. 2022 Raadslid, Raad
  • 29 mrt. 2018 - 30 mrt. 2022 Fractievoorzitter, Actiepartij
  • Onbekend - 30 mrt. 2022 Lid, Rekenkamercommissie
  • Onbekend - 30 mrt. 2022 Lid, Auditcommissie

2018

  • 10 mrt. 2016 - 28 mrt. 2018 Raadslid, Raad
  • 10 mrt. 2016 - 28 mrt. 2018 Fractievoorzitter, Actiepartij
  • 22 jun. 2015 - 28 mrt. 2018 Woordvoerder, commissie Ontwikkeling
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens