R.P.J. (Remko) Trompetter (AP)

Commissieleden Commissielid Actief sinds 07 apr. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

 

 Deze website is niet meer in gebruil.

Kijk voor actuele informatie op

https://gemeentebestuur-haarlem.notubiz.nl/leden

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 07 apr. 2022 Commissielid, Commissieleden
  • Actief sinds 07 apr. 2022 Commissielid, Actiepartij
  • Actief sinds 07 apr. 2022 Woordvoerder, commissie Bestuur
  • Actief sinds 01 okt. 2022 Lid, Stuurgroep Burgerberaad

2022

  • 12 apr. 2018 - 30 mrt. 2022 Commissielid, Commissieleden
  • 12 apr. 2018 - 30 mrt. 2022 Commissielid, Actiepartij
  • 12 apr. 2018 - 30 mrt. 2022 Woordvoerder, commissie Bestuur
  • 12 apr. 2018 - 30 mrt. 2022 Woordvoerder, commissie Samenleving

2018

  • 10 mrt. 2016 - 28 mrt. 2018 Schaduwraadslid, Commissieleden
  • 10 mrt. 2016 - 28 mrt. 2018 Schaduwraadslid, Actiepartij
  • 10 mrt. 2016 - 28 mrt. 2018 Plv. lid, commissie Bestuur
  • 10 mrt. 2016 - 28 mrt. 2018 Plv. lid, commissie Ontwikkeling
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens