drs. J.P.J. (Jasper) Drost (GLH)

Naam: drs. J.P.J. (Jasper) Drost (GLH)

Woordvoerder, commissie Bestuur
Woordvoerder, commissie Ontwikkeling
Raadslid, Raad
Fractievoorzitter, GroenLinks
Lid, Seniorenconvent
commissie Bestuur Woordvoerder Actief sinds 30 mrt. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

Adviseur duurzaamheid & circulariteit - Sweco Nederland

Adviseur duurzaamheid - Provincie Noord-Holland

Mentor - Refugee talent hub

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Woordvoerder, commissie Bestuur
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Woordvoerder, commissie Ontwikkeling
  • Actieve functie Raadslid, Raad
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Fractievoorzitter, GroenLinks
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Lid, Seniorenconvent

2022

  • 01 feb. 2019 - 30 mrt. 2022 Woordvoerder, commissie Bestuur
  • 31 jan. 2019 - 30 mrt. 2022 Fractievoorzitter, GroenLinks
  • 12 apr. 2018 - 30 mrt. 2022 Woordvoerder, commissie Ontwikkeling
  • 29 mrt. 2018 - 30 mrt. 2022 Raadslid, Raad

2018

  • 12 apr. 2018 - 19 jul. 2018 Woordvoerder, commissie Beheer
  • 10 apr. 2014 - 28 mrt. 2018 Schaduwraadslid, Commissieleden
  • 10 apr. 2014 - 28 mrt. 2018 Schaduwraadslid, GroenLinks
  • 10 apr. 2014 - 28 mrt. 2018 Plv. lid, commissie Ontwikkeling
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens