S.K. (Ziggy) Klazes (GLH)

Naam: S.K. (Ziggy) Klazes (GLH)

Woordvoerder, commissie Ontwikkeling
Raadslid, GroenLinks
Raadslid, Raad
Lid, Presidium
commissie Ontwikkeling Woordvoerder Actief sinds 30 mrt. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

  • Hoofdfunctie: Journaliste
  • Aan hoofdfunctie verwante nevenfunctie:Presentator cultureel radioprogramma, debatleider
  • Voorzitter Culturele Commissie fotogalerie de Gang
  • Bestuurslid Daklozenkrant

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Woordvoerder, commissie Ontwikkeling
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Raadslid, GroenLinks
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Raadslid, Raad
  • Actief sinds 02 jun. 2022 Lid, Presidium

2022

  • 17 mei 2018 - 30 mrt. 2022 Voorzitter, commissie Bestuur
  • 17 mei 2018 - 30 mrt. 2022 Lid, Presidium
  • 12 apr. 2018 - 30 mrt. 2022 Woordvoerder, commissie Samenleving
  • 29 mrt. 2018 - 30 mrt. 2022 Raadslid, Raad
  • 29 mrt. 2018 - 30 mrt. 2022 Raadslid, GroenLinks

2018

  • 11 mei 2017 - 28 mrt. 2018 Lid, commissie Bestuur
  • 11 mei 2017 - 28 mrt. 2018 Voorzitter, commissie Ontwikkeling
  • 11 mei 2017 - 28 mrt. 2018 Lid, Presidium
  • 20 mei 2014 - 28 mrt. 2018 Raadslid, Raad
  • 20 mei 2014 - 28 mrt. 2018 Raadslid, GroenLinks

2017

  • 20 mei 2014 - 11 mei 2017 Lid, commissie Samenleving
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens